Xperia Z3 compact

grkmdgn

Hectopat
Daha fazla  
z3 compact almayı düşünüyorum. kulanan arakadaşların yorumunu almak istiyorum.:) bir RECEP BALTAŞ VE ALİ GÜNGÖR'ün inceleyip yorumlanmasını istiyorum :) iyi günler..

Telefon gerçekten güzel, fiyatını da sonuna kadar hakediyor fakat Sony tarafında telefon bakımından satışlar pek iyi gitmiyor. Güncelleme desteği ne kadar olur orasını bilemeyiz. Bence buna rağmen alınabilir bir cihaz.

Ben kullanıyorum. Mükemmel bir cihaz. Şarj 2-3 gün rahat yetiyor bana. Hatta ben çok kullanıyorum. Oyun, internet Vb. Resmini atarım birazdan. Kullanıcı incelemeleri bölümün de z3 compact diye aratırsan inceleme mi görürsün.

Z3 compact yerine o fiyata cok daha kuvvetli cihazlar alabilirsin g3 32 gblik modele bakmani tavsiye ederim fakat tabiki secim sana kalmis ama compact bir cihaz istiyorsan z3 compact alpha gibi cihazlardan Cok daha iyi

G3 ün z3 compact' tan daha performanslı olduğunu nerden çıkardın? Kullanılan işlemci modeli aynı. Z3 compactın ekranı hd olduğu için işlemciye daha az yük biniyor ve G3 ten daha yüksek bir performans veriyor. 2 gb ram gayet yeterli.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı