Xperia Z3 kırılan camı tamir ettirmeli miyim?

İlteriş Kaan

Hectopat
Daha fazla  
Benim telefonum Xperia Z3. Bir iki gün önce telefonum yere düşerek ön camı kırıldı ve dokunmatik çalışmıyor. Ben önceden 2-3 defa servise yollamıştım ve pek de memnun kalmamıştım. Okullar açılacağı için telefon bana çok lazım ve servisi 1 ay bekleyemem. Ben de bulunduğum yerde teknik servis adlı çarşıda telefon tamircisi buldum orayı arayıp sorduğumda 250 liraya değişilir dedi ve 1-2 saat içinde teslim olunur dedi. Acaba telefonumu o servise mi vermeliyim yoksa yeni bir telefon mu almalıyım? Bu telefonu alalı 2 yıl oldu ve hala 2000 liraya yakın ama eğer oradaki servise verirsem başka bir yeri bozulur veya eski kadar iyi olamazsa 250 lirayı boşuna vermiş olurum diye düşünüyorum. LG G6 3700 lira deniliyordu, Hepsiburada'dan baktım 2400 gibi bir fiyatı var ve hala yine de çok pahalı. Benim ne yapmam lazım lütfen yardım 2-3 gündür kafayı yemek üzereyim düşünmekten :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı