XPG Battlecruiser kasanın üst kısmına 360mm radyatör sığmıyor

XintrA

Hectopat
Yer
Nederland/Amsterdam
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Belirttiğim kasaya soğutucunun radyatörü üst kısma sığmıyor, sığması için fanların içeriye doğru hava üflemesi gerekiyor ki bu sefer de önde 3 üstte 3 fan içeriye hava vermiş olacak, arkada ise yalnızca 1 egzoz fan dışarıya hava verecek. Sizce kasanın kendi fanlarıyla birlikte (XPG Vento ARGB 3'lü) radyatörü ön kısma mı takmalıyım? Yoksa üst kısımda içeriye hava verecek şekilde mi takmalıyım?
Not: Ön kısımda kasa fanlarıyla takma sebebim ARGB'ler, ama tek çare buysa ARGB fanları üst kısma alabilirim. Tabii bunu son çare olarak düşünürsek daha iyi olur.
Kasa: XPG Battlecruiser.
Sıvı soğutucu: Cougar Aqua 360mm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, aynı kasayı ben de kullanıyorum ve 360mm sıvı soğutucu kullanıyorum. Ön tarafa taktım ben biraz zorladı ama başardım.

Bu gidişle bende öne takacağım, soğutucu fanları yerine kasanın kendi fanlarının arkasına taksam sıcaklıkta çok fark olur mu?

ben üst tarafa arctic 360 taktım yani en geniş sıvı soğurma üst aparatı terst takın yani ana karta yakın olacak şekilde radyatörü monte edin

ben üst tarafa arctic 360 taktım yani en geniş sıvı soğurma üst aparatı terst takın yani ana karta yakın olacak şekilde radyatörü monte edin

Hocam senin radyatör 398mm nasıl sığdırın oraya benimki 358mm fakat yine sığmıyor yardımcı olur musun

Geri
Yukarı