XPG Battlecruiser ne kadara satılabilir?

Reu7

Picopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : AMD R7 7800X3D
GPU: ASUS ROG STRIX 4080 16GB
MB : ASUS ROG STRIX X670E-F Gaming WiFi
RAM : GSkill Trident Z5 Siyah 16x2 6400Mhz CL32
SSD : Samsung 980 Pro 1TB
SS: LianLi Galahad AIO 360 Beyaz
PSU : ASUS ROG STRIX 1000W
CASE : NZXT H9 Elite Beyaz + 6 UNI Fan SL 120
Keyboard : Razer Blackwidow Chroma v3
Mouse : Steelseries Rival 650 Wireless
Headset : Steelseries Arctis Pro Wireless
Monitor : MPG321-QRF QD
İyi günler,

Çok uygun fiyata alacağım toplama kasada XPG BATTLECRUISER kasa olarak mevcut, fakat ben bu kasa yerine 7.000 TL'ye 3 aylık GX601 Helios almayı düşünüyorum.
Öncelikli sorum Helios bu fiyata değer mi?
Elimde bulunacak XPG Battlecruiser hızlıca ne kadara satılabilir?
Elden çıkartamadığım bir durumda battlecruiser'a 4080 sığabilir mi? (MSI MPG B650 Carbon anakart)

İyi günler,

Çok uygun fiyata alacağım toplama kasada XPG BATTLECRUISER kasa olarak mevcut, fakat ben bu kasa yerine 7.000 TL'ye 3 aylık GX601 Helios almayı düşünüyorum.
Elden çıkartamadığım bir durumda battlecruiser'a 4080 sığabilir mi? (MSI MPG B650 Carbon anakart)

Yeni alacağını kazanın linkini atabilir misiniz elinizde olan kasa hakkında bilgim yok.

İyi günler,

Bileşenler RTX 3090-RTX 4070Ti-RTX 4080-4090 gibi değilse şahsen 7k ekstra para verip ben almazdım. Helios çok uçuk bi kasa ağır ve kaba bana göre. NZXT ve Lian Li markalarının bu XPG'nin fiyatlarında bir sürü güzel kasaları var tabii tercih senin.
4080 Sığar.

Yeni alacağını kazanın linkini atabilir misiniz elinizde olan kasa hakkında bilgim yok.

İlk yazının üzerinde bağlantılı bıraktım. (Xpg Battlecruıser Fiyatları | En Ucuzu Akakçe)

Bileşenler RTX 3090-RTX 4070 Ti-RTX 4080-4090 gibi değilse şahsen 7K ekstra para verip ben almazdım. Helios çok uçuk bir kasa ağır ve kaba bana göre. NZXT ve Lian Li markalarının bu XPG'nin fiyatlarında bir sürü güzel kasaları var tabii tercih senin.
4080 sığar.

NZXT aşırı beğeniyorum, H9 Elite versiyonundan 2000 daha ucuza GX601 bulunca kaçırmak istememiştim açıkçası.
Elimde bulunan kasanın 2. el hızlı satış değerini öğrenebilirsem ona göre ilerleyeceğim.

İlk yazının üzerinde bağlantılı bıraktım. (Xpg Battlecruıser Fiyatları | En Ucuzu Akakçe)

NZXT aşırı beğeniyorum, H9 Elite versiyonundan 2000 daha ucuza GX601 bulunca kaçırmak istememiştim açıkçası.
Elimde bulunan kasanın 2. el hızlı satış değerini öğrenebilirsem ona göre ilerleyeceğim.
ya H9 Elite olsun ya hiç olmasın bu ikisi arasında kıyas yapacaksak :) dediğim gibi aşırı hantal Custom Sıvı Soğutma yapılmıyorsa içinde çok fazla boş alan kalıyor ve gereksiz yer kaplıyor.
Facebook'ta çeşitli sayfalar var sıfır hiç kullanılmamışsa 3500₺ koy bence hızlı gitsin diyorsan.

Ya H9 Elite olsun ya hiç olmasın bu ikisi arasında kıyas yapacaksak :) dediğim gibi aşırı hantal Custom sıvı soğutma yapılmıyorsa içinde çok fazla boş alan kalıyor ve gereksiz yer kaplıyor.
Facebook'ta çeşitli sayfalar var sıfır hiç kullanılmamışsa 3500₺ koy bence hızlı gitsin diyorsan.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı