XPG Battlecruiser vs Corsair 4000D

Siyah rengini almak istiyordum fakat hicbir yerde kalmamis, sadece beyaz rengi var.
Hava akışı olarak 4000D Airflow önde. Dahili 2 fanla geliyor, ekstra 2 fan daha takarsan Battlecruiser'ı hava akışında çok rahat geçer. Ancak görsellik açısından Battlecruiser çok şık bir kasadır.
4000D Daha onde fakat ekstra olarak fan masrafida yapmam gerekecek 4000D alirsam.

Siyah rengini almak istiyordum fakat hicbir yerde kalmamis, sadece beyaz rengi var.

4000D daha önde fakat ekstra olarak fan masrafı da yapmam gerekecek 4000D alırsam.
Fiyat olarak daha ucuz harici olarak 2 fan alsan aynı fiyata geliyor. Bu arada dediğim model 4000D Airflow, 4000D değil.

Şuna da bakabilirsin. Harici 1 fan alman yeterli.

Su kasayı gördükçe alasim geliyor yapmayın.
Mart'ta yeniden stoklara girecekmis acaba kaç TL den girer arkadaşlar Xpg Battlecruiser fikri ya da bilgisi olan var mı ?

4000D airflow un muazzam bir hava sirkülasyonu var. Üstelik kablo saklama ve malzeme kalitesi olarak da premium seviye bir kasa.

Battlecruiser dedikleri ise lian-li çakması hava sirkülasyonu vasat seviyede bir kasa.

2-3 ışıklı mışıklı görsellik için kaliteden ve muazzam hava sirkülasyonundan şaşmayın.

Not: battlecruiser kullanıp vay efendim ben kullanıyorum hava sirkülasyonu çok iyi falan diye boş yapmayın. Kasanın hava sirkülasyonu vasat, sen daha iyisini kullanmadığın için elindekini iyi sanıyorsun sadece olay bundan ibaret.

@Braymm yine mi sen ya? Bıkmadın mı artık şu Battlecruiser'ı kötülemekten? Arkadaşım sana diğer konuda gerekli açıklamayı yaptım hala çöp demeye devam ediyorsun.

Lian Li çakması demiş bir de gülmemek için zor tutuyorum kendimi. Gamepower Warcry olmasın o dediğin kasa? :D

Ön paneli cam olan bir kasanın mesh panelden kötü olduğunu dünya alem biliyor zaten.

4000X RGB ile 4000D Airflow'un ön panel dışında farkları yok, aralarında bu panel farkından dolayı 7-8 derece fark var. Şimdi 4000X de mi çöp? Hayır, değil.

Siz sevmiyorsunuz ve hava akışı 7-8 derece kötü diye o kasa çöp veya çakma olmuyor.

Kasa sadece hava akışı için alınmaz, tasarım amaçlı da alınır.

Kasa hava akışı ön plandaysa elbette 4000D Airflow daha iyi. Ama insanlara şu Battlecruiser'ı kötülemekten vazgeç.

@Braymm yine mi sen ya? Bıkmadın mı artık şu Battlecruiser'ı kötülemekten? Arkadaşım sana diğer konuda gerekli açıklamayı yaptım hala çöp demeye devam ediyorsun.

Lian Li çakması demiş bir de gülmemek için zor tutuyorum kendimi. Gamepower Warcry olmasın o dediğin kasa? :D

Ön paneli cam olan bir kasanın mesh panelden kötü olduğunu dünya alem biliyor zaten.

4000X RGB ile 4000D Airflow'un ön panel dışında farkları yok, aralarında bu panel farkından dolayı 7-8 derece fark var. Şimdi 4000X de mi çöp? Hayır, değil.

Siz sevmiyorsunuz ve hava akışı 7-8 derece kötü diye o kasa çöp veya çakma olmuyor.

Kasa sadece hava akışı için alınmaz, tasarım amaçlı da alınır.
Ah be abicim minicik bilgi kırıntınla gelmiş bana laf yetiştiriyorsun cidden yazık.

Gamepower, XPG vs. tüm diğer leş markaların hepsi bu kasa modelinde Lian-Li den esinlendi. Dünyada bu tarz kasayı ilk üreten marka Lian-Li dir. Bilmiyorsan bari bilene saygı duy.

Ah be abicim minicik bilgi kırıntınla gelmiş bana laf yetiştiriyorsun cidden yazık.

Gamepower, XPG vs. tüm diğer leş markaların hepsi bu kasa modelinde lian-liden esinlendi. Dünyada bu tarz kasayı ilk üreten marka lian-lidir. Bilmiyorsan bari bilene saygı duy.

Siz warcry ile karıştırıyorsunuz galiba.

Gamepower, XPG vs. tüm diğer leş markaların hepsi bu kasa modelinde Lian-Li den esinlendi. Dünyada bu tarz kasayı ilk üreten marka Lian-Li dir. Bilmiyorsan bari bilene saygı duy.
Helal über süper bilgiye sahipsin en iyi sensin.
Siz Warcry ile karıştırıyorsunuz galiba.
XPG'ye leş diyen birisinden mantıklı bir yorum beklemiyorum.

Gördüğü her cam kasaya Lian Li çakması diyor sanarsın ilk temperli camı Lian Li keşfetti. :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı