Corsair iCUE 465X vs XPG Battlecruiser

Bütçe
Kasa için 1200 TL
Ama ben gelmemişim. Hep XPG fanları var burada. Benim gibi Corsair fanboyu da olmalıydı. Eğer 360mm kullanacaksan XPG. Mesela sana geçenlerde 360mm ile 280mm arasında fark olu mu diye sormuştum. Corsair kasalarda 360mm radyatör sadece öne takılabiliyor. Bu da çok çirkin duruyor.

Bu arada fark olmaz değil mi?
Kesin yani.

Ama ben gelmemişim. Hep XPG fanları var burada. Benim gibi Corsair fanboyu da olmalıydı. Eğer 360mm kullanacaksan XPG. Mesela sana geçenlerde 360mm ile 280mm arasında fark olu mu diye sormuştum. Corsair kasalarda 360mm radyatör sadece öne takılabiliyor. Bu da çok çirkin duruyor.

Kesin yani.

Olma ihtimali var. Her türlü üstte olması daha iyidir.

Olma ihtimali var. Her türlü üstte olması daha iyidir.

O değil hocam. Ben de kasa toplayacağım. Yani @RPM V2 olacak. Ben de Corsair PC topluyorum. Kasanın önüne 360mm takılıyor ama çirkin duruyor. Ben de 280mm alsam fark olur mu diye sormak istedim.

Kesin yani.
Ben de Corsair severim ama kasa konusunda XPG tartışmasız daha önde. Sıvı soğutmam ve RAM'lerim Corsair.

Geri
Yukarı