Corsair iCUE 465X vs XPG Battlecruiser

Bütçe
Kasa için 1200 TL
Kıvırcık ve gözlüklü.

Gamepower mouse olmamış bu arada.

Mouse tavsiye ederim fakat klavye değil. Bazen D tuşu basmıyor.
16082365359908529110937509301465.jpg

16082365575815433219553283368349.jpg

16082365807763970225938933589898.jpg

16082365993954563418923218125547.jpg

Kablolama böyle. Tavsiye ederim benim yaptığım gibi. Baya şık ve sade duruyor.
@RPM neden beğeniden başka ifade kullanmıyor?
Fotoğrafı sil bence.

Aman şimdi çocuğa bak ne biçim PC almış demesinler(!).

Son düzenleme:
Bence de Corsair varken ve aynı seviyedeyken XPG almak mantıklı değil. Donanım Arşivi isimli sadece sponsorluk alıp video yapan adamın videolarının çoğunda XPG sponsorluğu var ve o paragöz adamın bu ürünler çok iyi diye anlatması da beni onlardan uzaklaştırıyor. Corsair ile çok iyi bir RMA yani garanti tecrübem olduğundan dolayı kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır, Corsair candır.

Bence de Corsair varken ve aynı seviyedeyken XPG almak mantıklı değil. Donanım Arşivi isimli sadece sponsorluk alıp video yapan adamın videolarının çoğunda XPG sponsorluğu var ve o paragöz adamın bu ürünler çok iyi diye anlatması da beni onlardan uzaklaştırıyor. Corsair ile çok iyi bir RMA yani garanti tecrübem olduğundan dolayı kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır, Corsair candır.
Hocam Battlecruiser gerçekten çok güzel bir kasa. Ve kendisi full modüler.

Bence de Corsair varken ve aynı seviyedeyken XPG almak mantıklı değil. Donanım arşivi isimli sadece sponsorluk alıp video yapan adamın videolarının çoğunda XPG sponsorluğu var ve o paragöz adamın bu ürünler çok iyi diye anlatması da beni onlardan uzaklaştırıyor. Corsair ile çok iyi bir rma yani garanti tecrübem olduğundan dolayı kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır, Corsair candır.

Corsair candır fakat fanboyluk yapmanız saçma. Bizzat kullanıcısı olarak söylüyorum sponsorluğum falan yok. Yıkın artık şu ön yargıları.

Corsair candır fakat fanboyluk yapmanız saçma. Bizzat kullanıcısı olarak söylüyorum sponsorluğum falan yok. Yıkın artık şu ön yargıları.
Bu fanboyluk değil ki. Yaşadığım deneyim sonucunda yaptıkları şey çok iyi bir şey, müşteri memnuniyetini sağlayan bir şey. Bu şekilde müşteri memnuniyeti olmasa zaten bu kadar büyük bir firma olmazdı.

Geri
Yukarı