XPG Gammix D30 4X8 uyumlu mu?

caglarv0

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, benim anakartım 4 RAM slotuna sahip. Bende XPG Gammix D30 16 GB (2x8GB) 3200 MHz DDR4 CL16 AX4U320038G16A-DR30 RAM mevcut. Bugün yine aynı model ve hızlara sahip RAM aldım fakat bu yeni aldıklarımda aşağıdakı görselde belirttiğim gibi iki taraflı çekirdekler var fakat daha önceki RAM'lerimde tek taraflı. Bana herhangi bir sorun yaratır mı bu durum?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha eski teknoloji ile yapılmış daha fazla bellek modülüyle kapasite oluşturulmuş, bir sorun oluşturmaz. Aynı hızdalarsa. Ben Adata Corsair karışık kullanıyorum 3 yıldır bir sorun çıkmadı: )

Daha eski teknoloji ile yapılmış daha fazla bellek modülüyle kapasite oluşturulmuş, bir sorun oluşturmaz. Aynı hızdalarsa. Ben Adata Corsair karışık kullanıyorum 3 yıldır bir sorun çıkmadı: )
Birebir her şeyi aynı sadece dediğim gibi sadece arkalı önlü bellek sayıları farklı bırının sadece bır tarafında varken dıgerının ıkı tarafında var. Eğer dediğiniz gibi bir sorun olmaz ise iade ile uğraşmak zorunda kalmayacağım :)

Birebir her şeyi aynı sadece dediğim gibi sadece arkalı önlü bellek sayıları farklı bırının sadece bır tarafında varken dıgerının ıkı tarafında var. Eğer dediğiniz gibi bir sorun olmaz ise iade ile uğraşmak zorunda kalmayacağım :)

Yok canım niye sorun olsun. Ne olduğu belli olmayan bir şey olmasında Çinlilerin garip garip RAM'lerini alıyorlar sonra çalışmadı diyor millet.

Yeni konular

Geri
Yukarı