Elektronik XPG İnvader 759 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önü mesh değil.
Ne kadar fan takarsan tak o hava akışı cüzi bir miktarda artacaktır.

Benzer kasaya sahibim yazları on paneli sokerek kullanıyorum 5-6 derece fark ediyor ama cok tozlanıyor.

Bu kasadan kendim de kullanıyorum hava akışı konusunda gayet iyi.
Ön tarafa 14cm boyutlarında 2 fan takılı üste de bir tane 12 cm'lik taktım + egsoz fan ile gayet güzel iş çıkarıyor,en ufak hararet problemi yaşamadım.

Ön panelin sökülmesi durumunda bile ön fanların olduğu kısımda filtre var. Yani bu kasa bu fiyattan tükenmeyecek gibi değildi zaten.

Bir onceki kasam olan NZXT S340 Elite'e cok benziyor güzel kasaydı stok olsaydı alırdım.

Bu arada ben on panele sineklik monte ettim filtre gorevi gorsun diye ama yine de tozlanıyor etkisi var mı tabii ki de var on panel hava akısını kestigi icin dogru orantıda tozları da kesiyor.

Bu kasa; her önü kapalı kasa görünce kuduran, ağzında köpükler saçarak yerlerde kıvrılan mesh kasa mafyasına inat yapılmış cok muntazam bir ürün.

Hava akışı ön paneli çıkarmasan da doğru konfigrasyonla son derece yeterli, elinden ufak tefek mod işleri gelen için üzerinde çalışması çok zevkli, görsel anlamda ileri gitmeye çok müsait ama kablolama konusunda sınıfta kalan bir ürün maalesef. Benim elimden gelir bu işler derseniz gönül rahatlığı ile alınır bir ürün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı