Elektronik XPG İnvader 759 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kasa; her önü kapalı kasa görünce kuduran, ağzında köpükler saçarak yerlerde kıvrılan mesh kasa mafyasına inat yapılmış cok muntazam bir ürün.

Hava akışı ön paneli çıkarmasan da doğru konfigrasyonla son derece yeterli, elinden ufak tefek mod işleri gelen için üzerinde çalışması çok zevkli, görsel anlamda ileri gitmeye çok müsait ama kablolama konusunda sınıfta kalan bir ürün maalesef. Benim elimden gelir bu işler derseniz gönül rahatlığı ile alınır bir ürün.
Hava tahliyesi konusunda çok güzel bir kasa, öndeki kapağı açsan da pek değişmiyor sıcaklıklar, en kötü yanlardan birisi de kablolama yöntemi sıfır beni deli ediyor :)

Hava tahliyesi konusunda çok güzel bir kasa, öndeki kapağı açsan da pek değişmiyor sıcaklıklar, en kötü yanlardan birisi de kablolama yöntemi sıfır beni deli ediyor :)
USB 3.0 kablosu saçmalık derecesinde bir yapıda, tam bir işkence. PSU'nun 24pin kablosu eğer kalın ise bütün kablolamanın anasını ağlatıyor, o da çok korkunc bir durum. Bir de bendeki Corsair RM750'nin kabloları biraz kısa olduğundan daha da zorluyor ama uğraşına emeğinin karşılığını bence veriyor kasa. En azından ben kablolamaya harcadığım saatleri karşılığını temiz görüntü ile aldım.

USB 3.0 kablosu saçmalık derecesinde bir yapıda, tam bir işkence. PSU'nun 24pin kablosu eğer kalın ise bütün kablolamanın anasını ağlatıyor, o da çok korkunc bir durum. Bir de bendeki Corsair RM750'nin kabloları biraz kısa olduğundan daha da zorluyor ama uğraşına emeğinin karşılığını bence veriyor kasa. En azından ben kablolamaya harcadığım saatleri karşılığını temiz görüntü ile aldım.
Hiç sormayın o 3.0 USB kablosu yüzünden 2 anakartın USB 3.0 girişini kırdım. Kablolamada benim PSU iyiki modüler seçmişim dediğim nadir kasadır. Tam bir eziyet ama kablolama bittikten sonra çok hoş duruyor.

Ben fan eklemesi yaparak bu kasayı kullanıyorum. Sıcaklık konusunda bir sıkıntı yaşamadım. Aklınıza takılan soru varsa cevaplayabilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı