XPG invader incelemesi

XPG ınvader kasayı İncehesap'da 450 TL'ye aldım, 2 adet Arctic P14 fan aldım yanında ön kısma bunları taktım 2 stok fan üst ve arkada egzoz görevi görüyor, kasada beğenmediğim hatta nefret ettiğim iki şey var, yükseltme vidaları 1. beğenmediğim şey. Yükseltme vidaları tamamen çöp bakın ciddi söylüyorum çöp, çünkü çöpe attım hiçbir işe yaramıyor Zalman kasamdaki yükseltme vidalarını söküp taktım mis gibi çalışıyor vidalar boşa atıyordu XPG'nin yolladığı yükseltme vidasını kullanınca, Zalman vidaları bir taktım anında oturdu vidalar. Kasanın ışıkları çok garip bir şey ile geliyor aşağıda resmini verdim nasıl yapacağımı asla anlayamadım bıraktım öyle kaldı ışıksız kullanıyorum daha şık gözüküyor ama bu yine de bir eksi benim için, toz filtreleri vs. fazlasıyla iyi alınabilir bir kasa ama kaliteli bir yükseltme vidası almanız lazım yoksa anakart oturmuyor oturunca da vidalar atıyor bir süre sonra. Kutu içerisinden sticker çıktı ve çok güzeller kasanın üstüne siyah beyaz bir sticker yapıştırdım aşırı şık duruyor alınabilir bir kasa ama tek sıkıntısı vidalar. Kasa oldukça geniş RTX kartım çok güzel uydu :).

Dosya Ekleri

• Screenshot_9.jpg
    Screenshot_9.jpg
    20,8 KB · Görüntüleme: 182
  • 26e5c199-82c6-493d-b615-1654671891d0.jpg
    26e5c199-82c6-493d-b615-1654671891d0.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 200

Geri
Yukarı