XPG İnvader RGB ve ARGB kablo bağlantıları nasıl olur?

Kasada gelen fanlar ışıklandırmalı değil hocam, kasanın altında RGB var bu rehberler, kasada gelen RGB kabloları vs. onla ilgili.Eki Görüntüle 797574,
Düzenliyorum o zaman, nedense BattleCruiser ile karıştı bir an :)

Daha detaylı bir rehber yapsan güzel olur bu arada.

Kasada gelen fanlar ışıklandırmalı değil hocam, kasanın altında RGB var bu rehberler, kasada gelen RGB kabloları vs. onla ilgili.Eki Görüntüle 797574,

Bu kasa senin mi? Galiba Dark'ın fanlarını kullanmışsın memnun musun? Hem sesi hem hızı olarak ve malzeme kalitesi nasıl?
Videolu bir rehber yapmayı planlıyorum takvimime ekledim uygun bir zamanımda kasayı açıp yapacağım hocam :).

Hocam yapın ya, benim kafa basmıyor bu işlere.

Bu kasa senin mi? Galiba Dark'ın fanlarını kullanmışsın memnun musun? Hem sesi hem hızı olarak ve malzeme kalitesi nasıl?

Hocam yapın ya, benim kafa basmıyor bu işlere.
Dark'ın fanlarını kullanmıyorum hocam kasayla gelen 2 fanı ve 2 adet Arctic P14 kullanıyorum, ekstra olarak önceki kasamdan kalan Zalman fanı taktım. Memnunum.

Kasayı sipariş verdim. Bu kasanın kurulumu beni biraz korkutuyor. RGB, ARGB vs. Aldığımdan umarım buradan birilerine ulaşabilirim. Fanlarım RGB değil ancak kasasın altında ve yanında RGB bağlantılarını umarım yapabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı