XPG Battlecruiser fan bağlantıları nasıl olur?

İşlemcinize bağlı olarak BIOS Flashback ile güncellemek gerekebilir. O konu da benim pek bilgili olduğum bir alan değil, teknik destek kategorisinde bununla ilgili bir konu açarsanız bilen birisi yardımcı olabilir.

İşlemcinize bağlı olarak BIOS Flashback ile güncellemek gerekebilir. O konu da benim pek bilgili olduğum bir alan değil, teknik destek kategorisinde bununla ilgili bir konu açarsanız bilen birisi yardımcı olabilir.

Hocam pek çok yöntem denedim Flashback Update ile ilgili fakat olumlu bir sonuç alamadım. Başka aklınıza gelen bir yöntem var mıdır?

Flash belleğimi Rufus ile formatladıktan sonra anca BIOS Update yapabildim, daha sonra benzer sorunla karşılaşıp konuya gelecekler için; internetteki tüm global ve local videolarda belleği bilgisayar>biçimlendir ile yapıyorlar fakat bu işe yaramıyor. Rufus ile formatlamalısınız belleği.

Elinize sağlık. Ben de biraz sonradan gördüm, o yüzden yazamadım. Formatı ne yaptınız? M-Flash'te hem NTFS hem de FAT32 destekleniyordu, BIOS Flashback'te de aynı mı?

Geri
Yukarı