Xpg K Mesh kasanın ön paneli nasıl çıkarılır?

root61

Kilopat
Daha fazla  
Kullanıcıları ya da fikri olan varsa yardım ederse çok güzel olur😀. Koparacağım yoksa😀. Mıknatıslı değil. Biraz zorladım ama bilmeden çok da zorlamak istemedim. Daha önce çıkaran varsa diye önce buraya sorayım dedim. Kasanın ön alt kısmında tutma yeri gibi bir yer var. Videolarda bazı kasalarda oradan bastırıp çıkarıyorlar ama bunda öyle gelmedi.

Kasa da Xpg'nin kendi sitesinde bile yok😢. İç kısım şöyle:

Dosya Ekleri

• 20240513_122018.jpg
    20240513_122018.jpg
    186,8 KB · Görüntüleme: 10
Kullanıcıları ya da fikri olan varsa yardım ederse çok güzel olur😀. Koparacağım yoksa😀. Mıknatıslı değil. Biraz zorladım ama bilmeden çok da zorlamak istemedim. Daha önce çıkaran varsa diye önce buraya sorayım dedim. Kasanın ön alt kısmında tutma yeri gibi bir yer var. Videolarda bazı kasalarda oradan bastırıp çıkarıyorlar ama bunda öyle gelmedi.

Kasa da XPG'nin kendi sitesinde bile yok😢. İç kısım şöyle:

Altta ve üstte elin için boşluk var 4 parmağını oraya koy alt ve üstten baş parmağın dışta kalacak şekilde çek çıkar.

Altta ve üstte elin için boşluk var 4 parmağını oraya koy alt ve üstten baş parmağın dışta kalacak şekilde çek çıkar.
Altta boşluk var da üstte yok. Altta olan boşluktan tutup kendime doğru epey zorladım ama kıpırmadı bile😢.

Biraz korkaklık etmişim😀. Epey kuvvetli çekmek gerekiyormuş😀. Kendinize doğru çekin. Gelmiyorsa daha kuvvetli çekin😀.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı