XPG Precog Nasldır?

Kulaklığı bilemem ama XPG için bilgi verebilirim. Adata markasının oyuncu ekipmamları üreten koludur. Çin menşeilidir. Bilgisayar sektörünün Xiaomi'si desek yanlış olmaz. Güvenebileceğiniz bir markadır.

Hocam selamlar, ben 700 TL'ye HyperX Cloud 2 almayı planlıyordum. Acaba bu kulaklık 800TL'ye aradaki farka değer mi? Ayrıca malzeme kalitesi nasıldır onları cevaplarsanız sevinirim. Aldıktan sonra 1 sene içinde sağdan ses gelip soldan gelmemesi sorunuyla karşılaşmak olmasın.

Yapınca bu konuya yazarsanız sevinirim. Teşekkürler :) Bir de rica etsem içeriklerin falan kutusunu çeker misiniz? Kulaklığı bayağı merak ediyorum.

Hepsini yapacağım hocam merak etmeyin. Kutusu aşırı kullanışlı.

Hocam selamlar, ben 700 TL'ye HyperX Cloud 2 almayı planlıyordum. Acaba bu kulaklık 800TL'ye aradaki farka değer mi? Ayrıca malzeme kalitesi nasıldır onları cevaplarsanız sevinirim. Aldıktan sonra 1 sene içinde sağdan ses gelip soldan gelmemesi sorunuyla karşılaşmak olmasın.

Şu anlık şunları söyleyebilirim: Kırılmaya müsait parçalar metalden yapılmış, ses kalitesi çok iyi (bundan önce stüdyo kulaklık kullanıyordum) ve 2 yıl resmi distribütör garantili o yüzden bozulması durumunda çok dert etmem.

Hepsini yapacağım hocam merak etmeyin. Kutusu aşırı kullanışlı.

Şu anlık şunları söyleyebilirim: Kırılmaya müsait parçalar metalden yapılmış, ses kalitesi çok iyi (bundan önce stüdyo kulaklık kullanıyordum) ve 2 yıl resmi distribütör garantili o yüzden bozulması durumunda çok dert etmem.
Nedendir bilmiyorum heyecandan bekleyemiyorum :D Sabah kalkar kalkmaz çekin lütfen :D

Yeni konular

Geri
Yukarı