XPG Pylon vs FPS Hydro

Bütçe
550
Daha fazla  
Merhaba dostlar, uzun zamandır kullandığım güç kaynağımı değiştirmek istedim. Araştırmalarım sonucu 2 seçenek arasında kaldım, kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlar öneride bulunabilir mi? Sizce hangisini tercih etmeliyim?

XPG Pylon, Hydro K'dan çok daha iyi bir model. Daha kaliteli kapasitörler, daha iyi ve verimli bir düzenlemeye sahip olması gibi etkenler var. 550W modelini bizzat kullanmaktayım, sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Ses durumu nasıl hocam? Yük altında çok belli ediyor mu?
Hocam, şu an takılı olan bileşenlerimle istesem de yüke sokamıyorum güç kaynağını :) Yükte bile 30-40W çeken bir ekran kartım ve 10100F işlemcim var. Sıfır ses diyebilirim şu anda. Ama yükte fanının biraz sesli olduğunu söyleyenler var.

Aynı şey Hydro için de geçerli bu arada.

10600KF & 1650 Super sistem için 550W yeterli midir?

Hocam bütçeniz varsa 650 alın kafanız rahat olsun aralarında 80TL oynuyor upgrade halinde PSU ile uğraşmazsınız.
Ama sanırım şu an 650W olanın stoğu yok ona benzer performans veren CV650 var ona bakabilirsiniz.

Hocam bütçeniz varsa 650 alın kafanız rahat olsun aralarında 80TL oynuyor upgrade halinde PSU ile uğraşmazsınız.
Ama sanırım şu an 650W olanın stoğu yok ona benzer performans veren CV650 var ona bakabilirsiniz.

Corsair CV650 kafamda vardı fakat arkadaşlar genellikle XPG Pylon'dan daha memnunlar o yüzden Pylon'a döndü tercihim.

Geri
Yukarı