XPG RAM alınır mı?

Hüseyin Boz

Decapat
Makaleler
2
Arkadaşlar yeni sistem topluyorum. R5 1600 ile kullanacağım ve ileride 8 GB daha alacağım RAM arıyorum. Linkteki ürün dışında da tavsiyede bulunabilirsiniz.

Corsair Vengance LPX modellerine bakabilirsin, onun dışında Adata kaliteli bir üreticidir.
Dostum önerine uyarak aldım.Ayrıca bu parçaları aldım, uyumsuzluk var mı? Şimdi ise PSU dahil 500-600 TL civarı kasa arıyorum. Önerin var mı acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    40,6 KB · Görüntüleme: 212
Alabilirsiniz, güvenilir bir sitedir. Mesajlarım yardımcı olduysa beğenebilirsin.

Bütçeniz nedir tüm sistem için? Ekran kartı olarak ne düşündün? @Hüseyin Boz

Alabilirsiniz, güvenilir bir sitedir. Mesajlarım yardımcı olduysa beğenebilirsin.

Bütçeniz nedir tüm sistem için? Ekran kartı olarak ne düşündün? @Hüseyin Boz
Fotodaki parçaları aldım. Bu kasayı sipariş vereceğim. 500 GB SSD var. Geriye sadece ekran kartı kalıyor sanırım. Onun için de 1000 TL civarı ayırabilirim, daha karar vermedim.

Fotodaki parçaları aldım. Bu kasayı sipariş vereceğim. 500 GB SSD var. Geriye sadece ekran kartı kalıyor sanırım. Onun için de 1000 TL civarı ayırabilirim, daha karar vermedim.
RX 570 ROG Strix 4 GB öneririm, soğutma açısından ROG çok iyi ve performans açısından da RX 570 iyi, bu yüzden çok iyi ikili oluyorlar. Aynı parçalara sahip olacağız, hayırlı olsun. RX 570 4 GB MSI Armor kullanıyorum ama biraz sıcak çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı