XPG RGB klavyeye mod ekleme

onurtepe_t

Picopat
Daha fazla  
Klavyem XPG Summoner driverindan birkaç mod vs ayarladım ama yanma modu falan bulamadım. Herhangi bir mod eklemem mümkün mü acaba? Klavyem RGB ama driveri çok anlamadığım için sanki rainbowmuş hissiyatı verdi ayrı ayrı tuş renklendirmesi de yapamıyorum yan tarafta canvas diye bir şey var onla ilgili bir şey mi acaba? Klavyeye ekte kendi modları var.

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2021.04.08 - 15.59.40.75.png
    Desktop Screenshot 2021.04.08 - 15.59.40.75.png
    291 KB · Görüntüleme: 90
Klavyem XPG Summoner driverindan birkaç mod vs ayarladım ama yanma modu falan bulamadım. Herhangi bir mod eklemem mümkün mü acaba? Klavyem RGB ama driveri çok anlamadığım için sanki rainbowmuş hissiyatı verdi ayrı ayrı tuş renklendirmesi de yapamıyorum yan tarafta canvas diye bir şey var onla ilgili bir şey mi acaba? Klavyeye ekte kendi modları var.
ilk olarak nasıl türkçe yaptın ve nerden indirdin ben login yapamadım baya sorun var gibi
bide gökkuşağı dalgası bozuk geldi bana ben sıfırladım klavyeyi fabrika ayarlarında kullanıyorunmm

Geri
Yukarı