XPG Spectrix D41 4133MHz CL19 RAM'ler iyi midir?

Arda2533

Zeptopat
Daha fazla  
Biraz araştırma yaptım bazı yerlerde 3600MHz üzeri stabil çalışmıyor denmiş. Bu doğru mu? RAM'i yeni sipariş ettim daha elime ulaşmadı ama bir sormak istedim bunun doğru olup olmadığını.

Biraz araştırma yaptım bazı yerlerde 3600MHz üzeri stabil çalışmıyor denmiş. Bu doğru mu? RAM'i yeni sipariş ettim daha elime ulaşmadı ama bir sormak istedim bunun doğru olup olmadığını.

Evet bende öyle duymuştum bu RAM'ler hakkında.

Ama denemeye değer güzel RAM'ler olduğunu düşünüyorum.

Bir deneyimim yok ama denenip eğer stabil değilse iade hakkı kullanılabilir.

Evet bende öyle duymuştum bu RAM'ler hakkında.

Ama denemeye değer güzel RAM'ler olduğunu düşünüyorum.

Bir deneyimim yok ama denenip eğer stabil değilse iade hakkı kullanılabilir.
bi arkadaş aldı 1 hafta içinde elinde gümledi ne olduna şaşırdı garantisini kestiler almamanı tavsiye ederim

Çok aman aman bir kazancın olmayacaktır dahili grafik ünitesi kullanmıyorsan. 3600 lük bellek alıp keyfine bak bence :)

Peki önerebileceğiniz RAM var mı? Mesela bu RAM'in 3600MHz'lik versiyonu alınır mı?

Çok aman aman bir kazancın olmayacaktır dahili grafik ünitesi kullanmıyorsan. 3600'lük bellek alıp keyfine bak bence :)

Işlemcim i3 12100F
Anakartım ise Gigabyte B660 DS3H AX Wi-Fi modeli sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Işlemcim i3 12100F.
Anakart Gigabyte B660 DS3H AX Wi-Fi modeli.
12. nesil islemcilerin DDR4 RAM'lerdeki performansi o kadar fark etmiyor lakin 4133 MHz'yi Gear 1 olarak calistirmak zorlayabilir. Dolayisiyla 4133 MHz RAM tercihi gereksiz olacaktir. 3600 MHz RAM'lere yonelmen daha iyi olacaktir.

Yeni konular

Geri
Yukarı