XPG spectrix S40G SSD önerisi

Aynen bende arkadaşın dediğine katılıyorum bende S40 kullanıyorum normal kullanımda 40-44 derecelerde geziyor ve kabul edilebilir rakamlar. Ancak Benchmark testi yaptığımda 70 dereceyi gördüm. Üzerindeki kendi plastik soğutucuyu çıkartıp anakartın soğutucusunu taktım ve 45 dereceyi geçmedi. Testte ben şu anda plastik ile kullanıyorum ve 1-2 GB dosya transferleri yapıyorum 44 derecelerde geziyor yani kısaca eğer ki normal kullanıcı isen 4K videolarla uğraşmıyorsan ve ışığınıda sorunsuz kullanayım dersen alabilirsin. :) umarım yardımcı olmuşumdur.
Bu da montaj videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam merhabalar, Adata Spectrix D41 3200MHz 2x8 16 GB RAM aldım. Onları BIOS üzerinden 3600 CL16'da rahatlıkla kullanabilir miyim?
2. sorum ise; XPG Spectrix S40G RGB M.2 modelinin 256 GB versiyonunu almayı düşünüyorum. Sadece Windows kuracağım buna ve bazı üniversite programlarımı kullanacağım. HDD'de ise oyunlarımı oynayacağım. SSD tarafında bir sorun yaşar mıyım hala memnun musunuz?

Geri
Yukarı