XPG Summone USB'ni çıkarıp takmadan çalışmıyor

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, XPG Summoner klavye sahibiyim ve yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Son 2-3 günde bu sorunla karşılaşıyorum. Bilgisayar açılırken klavye çalışmıyor, RGB'ler, Caps Lock-Numpad ışıkları yanmıyor, klavye tepki vermiyor. USB'ni takıp çıkarınca ise çalışıyor. Son zamanda tek fark yeni bir mouse alıp takmak oldu. Acaba sorun neden kaynaklanıyor olabilir? (Anakart MSI B450 Gaming Plus MAX)

Merhaba, XPG Summoner klavye sahibiyim ve yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Son 2-3 günde bu sorunla karşılaşıyorum. Bilgisayar açılırken klavye çalışmıyor, RGB'ler, Caps Lock-Numpad ışıkları yanmıyor, klavye tepki vermiyor. USB'ni takıp çıkarınca ise çalışıyor. Son zamanda tek fark yeni bir mouse alıp takmak oldu. Acaba sorun neden kaynaklanıyor olabilir? (Anakart MSI B450 Gaming Plus MAX)
Mouse ile üst üste veyahut yan yana gelecek şekilde takmayınız. Çapraz paralel bir bağlantı deneyip bilgilendirin lütfen.

@Yiğit Can Elmas Yorum için teşekkür ederim. Doğrudan mouseun şarj kablosunu kasanın önüne, klavyeyi ise anakarta taktım. Gün içinde sorun olmadı. Biraz daha gözlemleyeceğim. Sizce böyle bir sorun neden kaynaklanır?

Yeni konular

Geri
Yukarı