XPG Summoner alınır mı?

Visenya

Hectopat
Merhaba, arkadaşlar klavye için bu klavyeyi almaya karar verdim biraz araştırdım çünkü bu klavye gerçekten iyi bir indirime girmiş gibi gözüküyor. Almadan önce burada bir bilene sorayım diye de konuyu açtım çünkü merak ettiğim bazı konular var.

- Bilek desteği mıknatıslı mı?
- Yazılımı güzel mi?
- Eksileri nelerdir?
- Gerçekten olması gereken fiyattan daha mı ucuz yani indirim gerçek bir indirim mi?

Ayırca XPG Summoner SUMMONER5A-BKCTR Cherry MX Red TR Q USB Mekanik Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye - incehesap.com bu Red Switch değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, arkadaşlar klavye için bu klavyeyi almaya karar verdim biraz araştırdım çünkü bu klavye gerçekten iyi bir indirime girmiş gibi gözüküyor. Almadan önce burada bir bilene sorayım diye de konuyu açtım çünkü merak ettiğim bazı konular var.

- Yazılımı güzel mi?
- Eksileri nelerdir?
- Gerçekten olması gereken fiyattan daha mı ucuz yani indirim gerçek bir indirim mi?

Ayırca XPG Summoner SUMMONER5A-BKCTR Cherry MX Red TR Q USB Mekanik Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye - incehesap.com bu Red Switch değil mi?

Bilek desteği mıknatıslı ama öyle kaldırınca tutmuyor.

- Yazılımı güzel mi?
- Eksileri nelerdir?

Attığınız linkteki model Red Switchli.

Fiyatına göre harika bir klavye.

Fena indirim değil. Aslında olması gereken fiyat bu ama klavyelerde genel olarak stok sıkıntısı olduğu için şu an fiyatlar uçmuş durumda, o yüzden indirim güzel denebilir. Kur olarak Ağustos sonlarına yakınız ama her şey %25 zamlı şu an, ülkede işler böyle yürüyor gerçi

Ben aldım çünkü Red Switch gelmeden önce alanlar genelde memnun kalmıştı. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi indirimli 600 liraya almışlar Red Switch sessiz olduğu için 100 lira daha pahalı olması bence mantıklı.

1. Mıknatıslı bilek desteği.
2. Mavi Switch çıktığı sırada ürün tanıtan YouTube kanallarının eleştirilerini dikkate alıp büyük enter kullanmışlar ve tuşların üzerindeki yazı kalınlıklarını artırıp ışık geçirgenliğini artırmışlar. Görsel açıdan ilk gelen mavi Switch'lere göre olumlu yönde değişim göstermiş.
3. Yazılımı güncel diye biliyorum en azından bilgilendirme videolarında öyle söylüyorlardı.

Son düzenleme:
Ben aldım çünkü Red Switch gelmeden önce alanlar genelde memnun kalmıştı. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi indirimli 600 liraya almışlar Red Switch sessiz olduğu için 100 lira daha pahalı olması bence mantıklı.

1. mıknatıslı bilek desteği.
2. mavi Switch çıktığı sırada ürün tanıtan YouTube kanallarının eleştirilerini dikkate alıp büyük enter kullanmışlar ve tuşların üzerindeki yazı kalınlıklarını artırıp ışık geçirgenliğini artırmışlar. Görsel açıdan ilk gelen mavi Switch'lere göre olumlu yönde değişim göstermiş.
3. yazılımı güncel diye biliyorum en azından bilgilendirme videolarında öyle söylüyorlardı.

Klavye Türkçe Q mu?

Klavye Türkçe Q mu?

Evet araştırdığım kadarıyla klavyenin tuş dizilimi Türkiye için özel tasarlanmış. Kutunun üstündeki tuş diziliminden farklı geliyor. Bizim her zaman alıştığımız klavye düzeninde çıkıyormuş içinden. Benim kargom yarın gelebilir geldiği zaman görselini paylaşırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan öğrendim kutudaki içeriğin tuş dizilimini.

Evet araştırdığım kadarıyla klavyenin tuş dizilimi Türkiye için özel tasarlanmış. Kutunun üstündeki tuş diziliminden farklı geliyor. Bizim her zaman alıştığımız klavye düzeninde çıkıyormuş içinden. Benim kargom yarın gelebilir geldiği zaman görselini paylaşırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan öğrendim kutudaki içeriğin tuş dizilimini.

Bende sipariş ettim biraz önce. Bugün kargoya verilir yarında elime ulaşır diye düşünüyorum. Herkese cevapları için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı