XPG Summoner alınır mı?

Bence XPG Summoner bu klavyeden daha iyi ama sonuçta karar sizin ben şu an deneme aşamasındayım şu anlık memnunum.
Onda hem fikirim ama mavi switch herkesin seveceği bir şey değil ne yazık ki.

Düzenleme: Hali hazırda elimde olan bozuk G910 ile yetineceğim şu anlık.

Arkadaşlar güncelleme yapayım istedim.

Klavyeden çok memnunum ayrıca Blue Switch hoşuma gitti herkese öneririm bu klavyeyi.

güncel olarak yazıyorum şuan çok pahalı ve dünyanın en boktan klavyesi olabilir 2 kere başıma geldi klavyeye güncelleme geliyor yapıyorsun ve tüm tuşların yeri değişiyor daha sonra internette eski sürümünü arayıp bulman lazım yani güncelleme ile nasıl kalvyeyi bozabilirler anlamış değilim

güncel olarak yazıyorum şuan çok pahalı ve dünyanın en boktan klavyesi olabilir 2 kere başıma geldi klavyeye güncelleme geliyor yapıyorsun ve tüm tuşların yeri değişiyor daha sonra internette eski sürümünü arayıp bulman lazım yani güncelleme ile nasıl kalvyeyi bozabilirler anlamış değilim
Donanım anlamında gömmek pek doğru değil bence, bilek desteği haricinde sağlam bir klavye. Ancak yazılım konusunda berbatlar; tuşları orijinal haline getirmek için FN + ESC basılı tutunca klavye sıfırlanıyor ancak Canvas'daki tuş renk ayarları sabit kalıyor. Ama bunu her bilgisayar açıldığında yapmak gerekiyor...

İlave:
Uygulamasız kullanırken sorun hiç yok.

Merhaba, arkadaşlar klavye için bu klavyeyi almaya karar verdim biraz araştırdım çünkü bu klavye gerçekten iyi bir indirime girmiş gibi gözüküyor. Almadan önce burada bir bilene sorayım diye de konuyu açtım çünkü merak ettiğim bazı konular var.

- Bilek desteği mıknatıslı mı?
- Yazılımı güzel mi?
- Eksileri nelerdir?
- Gerçekten olması gereken fiyattan daha mı ucuz yani indirim gerçek bir indirim mi?

Ayırca XPG Summoner SUMMONER5A-BKCTR Cherry MX Red TR Q USB Mekanik Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye - incehesap.com bu Red Switch değil mi?
Hocam merhaba, klavyeden hala memnun musunuz? Bende almayı düşünüyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı