XPG Summoner alınır mı?

Alınır marka anlamında takıntınız olmasın %100 Cherry switch kullanıyor XPG değil de Corsair yazsaydı fiyatı 3000 küsur olurdu.

Mekanik klavye arayanlar bu fırsatı kaçırmasın.

Bu klavyenin tek eksi yanı yazılım desteği berbat bir türlü rayına oturtamadılar. Güncel Firmware yüklemeyin klavye sapıtıyor.

Son düzenleme:
Alınır marka anlamında takıntınız olmasın %100 Cherry switck kullanıyor XPG değil de Corsair yazsaydı fiyatı 3000 küsur olurdu.

Mekanik klavye arayanlar bu fırsatı kaçırmasın.

Bu klavyenin tek eksi yanı yazılım desteği berbat bir türlü rayına oturtamadılar. Güncel Firmware yüklemeyin klavye sapıtıyor.

Hangi yazılımı indireyim o zaman eski Firmware'leri indirebiliyor muyuz?

Hangi yazılımı indireyim o zaman eski Firmware'leri indirebiliyor muyuz?

Resmi sitesinde uygulama var XPG Prime diye, onu yükleyince program uyarı veriyor zaten yeni Firmware var diye yükleyince karakterler yer değiştiriyor Z ye basıyorsun X algılıyor falan varsayılan Firmware yeterli bu klavyenin ilerleyen zamanlarda düzeltirler diye umut ediyorum. Bu arada Switch anlamında.

Çok iyi derecede hassasiyet istiyorsanız Silver Speed.
Normal oyun deneyimi için Red.
Mekanik klavyenin tadını alayım derseniz Blue tercih etmelisiniz.

Silver ve red ses anlamında birbirine çok yakın hatta aynı tonda ses çıkarıyor tuşun aktif olma hassasiyeti Silver'da daha ön planda hafif dokunmanız yeterli olabiliyor. Swtich aktif oluyor.
Blue Switch'de klik sesi var.

Resmi sitesinde uygulama var XPG Prime diye, onu yükleyince program uyarı veriyor zaten yeni Firmware var diye yükleyince karakterler yer değiştiriyor Z ye basıyorsun X algılıyor falan varsayılan Firmware yeterli bu klavyenin ilerleyen zamanlarda düzeltirler diye umut ediyorum. Bu arada Switch anlamında.

Çok iyi derecede hassasiyet istiyorsanız Silver Speed.
Normal oyun deneyimi için red.
Mekanik klavyenin tadını alayım derseniz Blue tercih etmelisiniz.

Silver ve red ses anlamında birbirine çok yakın hatta aynı tonda ses çıkarıyor tuşun aktif olma hassasiyeti Silver'da daha ön planda hafif dokunmanız yeterli olabiliyor. Swtich aktif oluyor.
Blue Switch'de klik sesi var.

Ben red aldım deneme kısımlarında daha sessiz ve hoş geldi anladığım kadarıyla hiçbir program yüklemeyeceğim.

Geri
Yukarı