XPG Summoner Cherry MX Red İtopya'da 699 TL!

Hocam bu modelde çok fazla çınlama sesi ile ilgili konular var klavyeyi tecrübe eden var mı aranızda?

Arkadaşıma da sipariş verdirdim, kendisi zaten bu klavyeye bakıyordu. Çınlama konusunda bazı modellerinde uzun vadede sorun çıkıyor diye biliyorum. Arkadaşımdan rica ederim detaylı bir inceleme yapar zaten. Ben de paylaşırım buraya.

Arkadaşıma da sipariş verdirdim, kendisi zaten bu klavyeye bakıyordu. Çınlama konusunda bazı modellerinde uzun vadede sorun çıkıyor diye biliyorum. Arkadaşımdan rica ederim detaylı bir inceleme yapar zaten. Ben de paylaşırım buraya.
Bende aldım zaten şuan bakayım durum rahatsız edecek gibiyse iade ederim. Konu için teşekkürler 👍

Ben de aldım zaten şuan bakayım durum rahatsız edecek gibiyse iade ederim. Konu için teşekkürler 👍

Hayırlı olsun, belki eğer memnun kalmazsanız iade etmeden önce ufak bir inceleme geçseniz iyi olabilir. Kullanıcı deneyimi açısından.

Benden önce açan olmazsa kısa bir inceleme yapar +/- unsurlarına değinirim hocam.

Sizden önce açan olup olmaması çok önemli değil, en basitinden Anker Q10 ile ilgili birden fazla inceleme var forumda. Yakında benden de aynı ürün için inceleme gelecek hatta :D

Demem o ki sizden öncekilere bakmanıza gerek yok.

Akakçe'den baktığımda en ucuz XPG Summoner (Red) 989 TL görünüyor, eğer kaçırdığım bir nokta yok ise şu anda en uygun fiyatlı XPG Summoner (Red) bu.

1 Ay bekle indirim gelmesin. Dün gidip K68 alırsın. Bugün indirim gelir. Mükemmel zamanlama.

Geri
Yukarı