XPG Summoner Cherry MX Red İtopya'da 699 TL!

Çok teşekkürler haber verdiğiniz için. Bayadır takip ediyordum. Geçenlerde Blue Switchlisi 600TL'ye düşünce alıp almamak konusunda çok ikilemde kalmıştım. İyi ki almamışım.

Rica ederim, satın aldıysanız hayırlı olsun :)

XPG'nin hiçbir ürününü sevmem. Tavsiye eden var mı bunu?
SSD'sini kullanıyordum 1 yıl olmadan bozuldu. Servis için muhatap yok, Tayvan'a yollamak zorundasınız ve gönderim ücreti PTT ile 650₺.😅

600'e Corsair K60 Cherry MX Speed mi yoksa 100 lira daha koyup bu mu sizce?
Ben 2 gün önce Corsair K68 Aldım. Eğer benim için RGB ve daha üst düzey bir Bilet desteği önemli olsaydı iade edip bu ürünü alırdım. Ama RGB kapalı ve bilet desteksiz kullandığım için bir problem olmuyor. Tamamen senin isteklerin doğrultusunda karar verebileceğin bir olay. İki klavyede gayet güzel klavyeler. İsteklerine göre değerlendir, sırala ve kararını ver.

Kronik sorun da olsa 1 yılda bozulan SSD mi olur? Saçma sapan Aliexpress'den markasız dandik bir şey alsam daha çok dayanırdı muhtemelen.
En iyi markaların bile öyle SSD'leri var. XPG'nin RAM, SSD ve PSU'sunu kullandım, kullandığım en kaliteli ürünlerdendi diyebilirim. Ayda bir parça değişen biriyim. Tecrübeme güvenebilirsiniz. Hangi model olduğunu söylememişsiniz ama tek modelle karar vermeyin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı