XPG Summoner Cherry MX vs Corsair K60

Merhaba, benim yorumumda XPG Summoner üzerine olacak. Kişisel deneyime göre değil YouTube'den bahsettiğiniz klavyeyi inceledim. Şahsi fikrim XPG Summoner yönünde. Yazılımındaki bütün sorunlar fixlendi. Gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Merhaba, benim yorumumda XPG Summoner üzerine olacak. Kişisel deneyime göre değil YouTube'dan bahsettiğiniz klavyeyi inceledim. Şahsi fikrim XPG Summoner yönünde. Yazılımındaki bütün sorunlar fixlendi. Gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

XPG Summoner kullanıyorsunuz diye daha iyi olmuyor özellikle ROG scope RX gibi alternatifler varken.

XPG Summoner kullanıyorsunuz diye daha iyi olmuyor özellikle ROG scope RX gibi alternatifler varken.
Ne diyorsunuz hocam? Kendi deneyimime göre yapmadım zaten o yorumu ROG Scope dururken zaten XPG Summoner'ın yüzüne bakılmaz. Corsair K60 ile karşılaştırdığımızda cevap XPG Summoner oluyor.

Ne diyorsunuz hocam? Kendi deneyimime göre yapmadım zaten o yorumu ROG scope dururken zaten XPG Summoner'ın yüzüne bakılmaz. Corsair K60 ile karşılaştırdığımızda cevap XPG Summoner oluyor.

K60'ın optik Switch, çıkarılabilir Type-C kablo, kullanışlı yazılım gibi avantajları var. Ve bunların arasında sadece optik Switch olması XPG Summoner'dan iyi olması için yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı