XPG Summoner Cherry MX vs Corsair K60

Hocam normal yazarken falan alışmam uzun sürer mi?
Biraz hassas olduğu için hızlı yazarsın ama bol yanlış çıkabilir. Alışmak alışmamak sizlik bir durum :D

XPG Summoner kullanıyorum ve bir an önce yeni bir klavye alıp kurtulmak istiyorum. Berbat bir hissiyatı var, K60 daha iyidir. Optik Switch'lere sahip olduğu için gecikme değeri mekanik klavyelere göre çok düşüktür.
Önerim:

XPG Summoner kullanıyorum ve bir an önce yeni bir klavye alıp kurtulmak istiyorum. Berbat bir hissiyatı var, K60 daha iyidir. Optik Switch'lere sahip olduğu için gecikme değeri mekanik klavyelere göre çok düşüktür.
Önerim:
Hissiyat dan kastınız nedir hocam?

Switch'lerde yay sesi var ve spacebar gibi büyük tuşların stabilizerleri kötü olduğu için büyük tuşların çok daha kötü bir hissiyatı var.
Peki hocam bu durum red için mi blue için mi silver için mi yoksa hepsi için geçerli olan bı durum mu? silver switch de sorun yok diye biliyorum sadece space tusunda yay sesi var diye biliyorum.

Peki hocam bu durum red için mi blue için mi Silver için mi yoksa hepsi için geçerli olan bir durum mu? Silver Switch de sorun yok diye biliyorum sadece space tusunda yay sesi var diye biliyorum.

Yay sesi bütün tuşlarda var sadece spacebarda değil sonuçta klavyenin bütün tuşlarında aynı Switch'ler var. Yay sesi mavi Switch'de hissedilmiyor clicky yapısından dolayı. Silver ve red Switch'lerde yay sesi var. Bu arada evde hem blue hem red modeli var ona göre deneyimlemiş biri olarak yazıyorum.

Yay sesi bütün tuşlarda var sadece spacebarda değil sonuçta klavyenin bütün tuşlarında aynı Switch'ler var. Yay sesi mavi Switch'de hissedilmiyor clicky yapısından dolayı. Silver ve red Switch'lerde yay sesi var. Bu arada evde hem blue hem red modeli var ona göre deneyimlemiş biri olarak yazıyorum.
Teşekkürler cevabınız için hocam peki asus hariç önerebileceğiniz bir model var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı