XPG Summoner Çınlıyor

Bu olay neredeyse tüm mekanik klavyelerde var. Fiyat, marka, kalite fark etmeksizin oluyor. Ve bir sorun olarak görülmüyor kesinlikle. Değişim yapılır mı, yapılırsa yeni gelen klavyede daha mı fazla olur, daha mı az olur kestirmek mümkün değil haliyle.

Corsair K95, Apex 7, Apex Pro, Logitech G815 gibi klavyelerimin hepsinde var aynı durum. Kafanıza takmayın bence.

Kendi gözlemlerime göre tactile ve clicky switchlerde daha çok görülüyor.

Bu olay neredeyse tüm mekanik klavyelerde var. Fiyat, marka, kalite fark etmeksizin oluyor. Ve bir sorun olarak görülmüyor kesinlikle. Değişim yapılır mı, yapılırsa yeni gelen klavyede daha mı fazla olur, daha mı az olur kestirmek mümkün değil haliyle.

Corsair K95, Apex 7, Apex Pro, Logitech G815 gibi klavyelerimin hepsinde var aynı durum. Kafanıza takmayın bence.

Kendi gözlemlerime göre tactile ve clicky Switch'lerde daha çok görülüyor.

Kulaklık takarken duymadığım için çok rahatsız etmiyor.
İleride daha büyük bir sorun oluşturur mu?

Kulaklık takarken duymadığım için çok rahatsız etmiyor.
İleride daha büyük bir sorun oluşturur mu?
MX switchlerde çınlama zamanla geçiyor merak etmeyin. Corsair strafe aldığımda bende de olmuştu 1 hafta içinde geçti. Tuşlara dikey açıyla basmaya bakın. Sorun olursa bir hafta içerisinde iade edin.

Aynen bende merak ediyorum.
Hocam ben klavyeyi aldım qp.com üzerinden. Çınlama sesi 3-4 günde geçiyor uzun zamandır kullanıyorum klavyeyi. Hatta inceleme yazısı da yazdım okuyabilirsiniz isterseniz.

Hocam ben klavyeyi aldım qp.com üzerinden. Çınlama sesi 3-4 günde geçiyor uzun zamandır kullanıyorum klavyeyi. Hatta inceleme yazısı da yazdım okuyabilirsiniz isterseniz.
Hocam ben aldım blue switch hep laptop klavyesi kullandım daha mekanik klavyeye dokunmadım bana zaten güzel gelir

Geri
Yukarı