XPG Summoner RGB, Razer Mamba Elite RGB ve HyperX Cloud 2 nasıldır?

Xehir

Hectopat

Ekipmanlar sizce yeterli mi, oyunlar için ideal mi ve uzun vadeli kullanımda bir sıkıntı yaşatır mı?

Kulaklık olarak MH752'nin stoklara gelmesini bekleyin, bu ay içerisinde gelir herhalde. Mouse olarak Rival 600 öneririm eğer wireless kullanılmayacaksa. Klavye olarak Blue Switch seviyorsanız güzel bir klavye.

Hyperx Cloud II kullanıyorum yaklaşık 4-5 ay oldu ses kasma konusunda son derece memnunum. Benim için tek eksi yönü yaz aylarında deri pedler epey terleme yapıyordu ama şuan havalar serinleyince o sorun ortadan kalktı. Gerçi ondan önceki kulaklığım steelseries siberia 150'ydi onun da pedleri terleme yapıyordu, deri olup terleme yapmayan kulaklık olacağını sanmıyorum. Hyperx Cloud II kutusunda sünger kulaklık da var terlerse onu kullanabilirsiniz ben uğraşmadım.

Kulaklık olarak MH752'nin stoklara gelmesini bekleyin, bu ay içerisinde gelir herhalde. Mouse olarak Rival 600 öneririm eğer wireless kullanılmayacaksa. Klavye olarak Blue Switch seviyorsanız güzel bir klavye.

O çok ağır bir mouse. İlla Steelseries diye önermeyin.

Ekipmanlar sizce yeterli mi, oyunlar için ideal mi ve uzun vadeli kullanımda bir sıkıntı yaşatır mı?
Mouse tutuş şeklin nedir? Hafif mi ağır mı olsun?

Diğer arkadaşın dediği gibi MH751’in stoğa gelmesini bekle, birkaç haftaya gelecek.

Klavye kötü değil ama çok iyi olduğu da söylenemez. Boyut olarak %60 olması sorun yaratır mı yoksa TKL mi tercih edersin?

Bunları cevaplarsan daha iyi bulabilirim.

Geri
Yukarı