XPG Summoner Switch değişimi için boşluk tuşu nasıl sökülür?

AtilllaBaki25

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx3090 Suprim X
Amd Ryzen 7600x
32gb 6200mhz
B650 Carbon
İyi günler arkadaşlar. Ben klavyemin space tuşunun algılama sıkıntısı yüzünden başka bir tuş ile switch'ini degistirmek istiyorum lakin bir türlü yerinden çıkaramadım. Fazla kuvvet de uygulamak istemiyorum, sizce doğru yolda mıyım?

IMG_20240117_153658.jpg

İyi günler arkadaşlar. Ben klavyemin space tuşunun algılama sıkıntısı yüzünden başka bir tuş ile switch'ini degistirmek istiyorum lakin bir türlü yerinden çıkaramadım. Fazla kuvvet de uygulamak istemiyorum, sizce doğru yolda mıyım?

Eki Görüntüle 2087349
Hocam aynı cihaz var bende ve ben keşke hiç almasaydım diye düşünüyordum. Klavye lehimli, hiç kanırtmasanız daha bile iyiydi. Herhangibi bir switchi değiştirmek isterken pcb altından lehim yapmanız lazım.

Hocam aynı cihaz var bende ve ben keşke hiç almasaydım diye düşünüyordum. Klavye lehimli, hiç kanırtmasanız daha bile iyiydi. Herhangibi bir Switch'i değiştirmek isterken PCB altından lehim yapmanız lazım.

Hayda o zaman ne yapmak gerek space tuşu arada algilamasyon yapiyor

Mevcut sorun da basıyorum 1 sn sonra tepki veriyor bunun başka bir çözümü var mı

K55 Pro alacaktım bunu önerdiler keşke onu aldaydim kim bilir garanti sürecinde kaç hafta geçer

Bu modelde tuşlar lehimli.

Lehimli değil mi bu modeller

Sağ olun bilgilendirme için sizin bir öneriniz var mı? ağustosta almıştım içini açmak istemiyorum

Evet vaz geçmemdeki neden oynu lakin yine de bilemiyorum. Ben bu durumda ne yapmalıyım acaba. Space birazcık geç algılıyor
bende silver modelı var aşırı memnunum fakat space tusu bendede sesı cok kötü cıkıyor ınce böyle

Geri
Yukarı