XPG Summoner vs BlackWidow V3 vs TUF K7 vs K68

Sen kullanıyor musun? Nasıl bir klavye anlatır mısın artı ve eksilerini?

Cynosa V2 alırken yanlışlıkla onu gönderdiler. Çok sesli ve eğer oyun oynarken müzik dinliyorsan çekilmiyor. Başım ağrıdı ama bazı arkadaşlar alışmış. Aşağı kata bile geliyor sesi babam sinir oldu zaten. Ertesi gün direk iade ettim sessiz Cynosa v2'me kavuştum.

Allah belasını versin o Green Switch'in ve kim o klavyeye önerdiyse. Hayatımda gördüğüm bu fiyat bandında en iyi klavyelerden biri ama lanet Green Switch kullanıyor. Red veya yellow Switch kullansaydı olmazdı değil mi Razer?

Green switch denen şeyi kullanacağıma membran kullanırım daha iyi. Bunun kadar rezalet bir ses olamaz. Ben blue sesine bile tahammül edemiyorum.

Cynosa V2 alırken yanlışlıkla onu gönderdiler. Çok sesli ve eğer oyun oynarken müzik dinliyorsan çekilmiyor. Başım ağrıdı ama bazı arkadaşlar alışmış. Aşağı kata bile geliyor sesi babam sinir oldu zaten. Ertesi gün direk iade ettim sessiz Cynosa v2'me kavuştum.

Ses dışında nasıl? Susturucuları oluyordu alabilirdin aslında.

Green Switch denen şeyi kullanacağıma membran kullanırım daha iyi. Bunun kadar rezalet bir ses olamaz. Ben Blue sesine bile tahammül edemiyorum.

Evet hocam. Cynosa v2'nin Membrane'leri aşırı kaliteli zaten ve çok sessiz. Nefret ediyorum öyle sesli klavyelerden. İnternet kafeye götürmüştü arkadaş önceden çekilmiyor Blue vallaha.
Ses dışında nasıl? Susturucuları oluyordu alabilirdin aslında.
Hayır yok. Ses dışında mükemmel.

Evet hocam. Cynosa v2'nin Membrane'leri aşırı kaliteli zaten ve çok sessiz. Nefret ediyorum öyle sesli klavyelerden. İnternet kafeye götürmüştü arkadaş önceden çekilmiyor Blue vallahi.

Ben de Ornata Chroma var bu mecha-membrane tuşları da sessiz. Mekanik Razer alınacaksa en kötü MX Brown seçeceksin.

Ben de Ornata Chroma var bu mecha-membrane tuşları da sessiz. Mekanik Razer alınacaksa en kötü MX brown seçeceksin.

Hocam red bile olur ya. Yellow Switch'te çok güzel. Şimdi elimdeki klavyeyi satsam 380 eder(sıfırı 480) 300 daha eklesem 700 filan olsa yine klavye yok. TKL ve RGB olmasını istiyorum ama seçenekte yok. Üstteki reis sağ olsun 700TL'ye adam akıllı klavye yok.

Hocam red bile olur ya. Yellow Switch'te çok güzel. Şimdi elimdeki klavyeyi satsam 380 eder(sıfırı 480) 300 daha eklesem 700 filan olsa yine klavye yok. TKL ve RGB olmasını istiyorum ama seçenekte yok. Üstteki reis sağ olsun 700TL'ye adamakıllı klavye yok.

Hocam 2. el bakın. Gayet güzel klavyeler var

Yeni konular

Geri
Yukarı