Elektronik XPG SX8200 Pro 2TB 3.722 TL

halogong

Kilopat
Daha fazla  
2TB, güzel değerlere sahip ve DRAM bulunduran bir model. Biraz araştırdığımda bu fiyata böyle bir ürün görmedim, bu nedenle de paylaşmak istedim.

Paylaşım için teşekkürler Yanlış olmasın da revize edilip kontrolcüsü sonradan daha düşük bir model ölen değiştirilen bir adata modeli vardı, alacak olanlar kontrol etsin, bu model olabilir. Eski modelleri hızlı, yeni modelleri daha yavaştı.

Paylaşım için teşekkürler yanlış olmasın da revize edilip kontrolcüsü sonradan daha düşük bir model ölen değiştirilen bir Adata modeli vardı, alacak olanlar kontrol etsin, bu model olabilir. Eski modelleri hızlı, yeni modelleri daha yavaştı.

Evet, dediğin doğru. Yanlış anlamadıysam birden çok kez değiştirilmiş. Testlerde en düşük hız 3250/2550 olarak ölçülmüş 5 farklı varyant arasından.

Son düzenleme:

57. sırada bu arkadaş buyrun inceleyin.

3 hafta önce hb üzerinden SX8100 olan modelini 3.3k ya almıştım. Hız testi vs yapmadım ama bu pro olan daha mı iyidir?

Bu SSD'nin eski sürümleri SM2262EN kontrolcü kullanıyordu ve gayet iyiydi ama 2-3 yıl önce SM2262G ile değiştirildi ve bazılarında daha yavaş NAND kullanılmaya başlandı. Çoğu incelemede eski versiyonu incelenmiş durumda. Yeni versiyonu daha kötü bir model. Yine de bu fiyata çok iyi.

Bana gelen üründeki kontrolcü:

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-04-16 at 20.18.09.jpeg
    WhatsApp Image 2024-04-16 at 20.18.09.jpeg
    111,4 KB · Görüntüleme: 95

Geri
Yukarı