Elektronik Goodram 2TB PX700 3799 TL!

Exceria'larda belli bir yazmaya mukabil olarak sağlık düşüyor. Sağlık düşmesinin pek bir önemi yok zaten. Fiyatında da rakipsizler genelde. Bilmediğin konularda emin olmadan konuşma.

Deneyimin olmadığı konularda çok emin konuşuyorsun. Neyse AM5 soketi çıktıktan sonra neden 5800X/3D, 5900X, 5950X alınmaz rehberi yapan birisiyle tartışmaya giremeyeceğim. SSD'nin sağlığı olması gerekenden daha fazla düşüyor ve boşta heatsinkli bir şekilde 45 derecenin altına indiremedim ve sen bana kullandığım SSD'nin rakipsiz olduğunu söylüyorsun? Eğer bu bütçede bir SSD alacaksam uzun ömürlü olmalı, bari en azından 2 seneyi çıkartmalı 4000₺'ye yakın fiyatlardaki bir SSD bunu yapamıyorsa en azından uzun ömürlü olacaksa bile gidip 1 TB alınıp kullanılması daha mantıklı sonra SSD'min sağlığı neden %60'lara düştü diye konu açmanın mânâsı yok.

Deneyimin olmadığı konularda çok emin konuşuyorsun. Neyse AM5 soketi çıktıktan sonra neden 5800X/3D, 5900X, 5950X alınmaz rehberi yapan birisiyle tartışmaya giremeyeceğim. SSD'nin sağlığı olması gerekenden daha fazla düşüyor ve boşta heatsinkli bir şekilde 45 derecenin altına indiremedim ve sen bana kullandığım SSD'nin rakipsiz olduğunu söylüyorsun? Eğer bu bütçede bir SSD alacaksam uzun ömürlü olmalı, bari en azından 2 seneyi çıkartmalı 4000₺'ye yakın fiyatlardaki bir SSD bunu yapamıyorsa en azından uzun ömürlü olacaksa bile gidip 1 TB alınıp kullanılması daha mantıklı sonra SSD'min sağlığı neden %60'lara düştü diye konu açmanın mânâsı yok.
Rahat çıkartır 2 seneyi ve sağlığın önemi yok Excerialarda dediğim gibi çünkü hatalı blok sayısını vs. baz almıyor, yazılan veriyi baz alıyor. Hızları düşmediği sürece pek bir sorun yok ve bu fiyatta rakipsiz evet. Onlarca kişiye de aldırdık Exceria Plus ve varyasyonlarını. Kronik bir sorunu vs. bulunmuyor. Bu arada 45 derece sorun teşkil etmiyor ve kasadan kasaya da değişir. AM5 soketi çıktıktan sonra da önemi kalmadı 5800X ve avarelerinin, diğer hocalarda bunu tasdikledi orada gördüğün üzere. Bilmediğin konularda araştırma yapmadan konuşma.

Yeni konular

Geri
Yukarı