Çözüldü XPG valor Air kasadaki fanlar nereye takılacak?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ysfemrkaya

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba dün XPG valor Air kasa aldım ve sistem montajını yaparken öndeki 3 fanı nereye takıcağımı bulamadım. Kontrolcü falan mı? Satın almam lazım. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_0624.jpeg
    IMG_0624.jpeg
    145,8 KB · Görüntüleme: 21
Çözüm
Eve yeni geldim bakıyorum şimdi hocam dönüş yapacağım

Hocam fandan gelen kablo direkt olarak power'a bağlanmış. ARGB olmadığı için herhangi bir kontrol mekanizması yok, bu yüzden güç bağlantısı yeterli oluyor sanırım. Kablo bağlantısının bir fotoğrafını aşağıya bıraktım. Umarım yardımcı olur.
1706722298918.png
Arkadaşlar merhaba dün XPG valor Air kasa aldım ve sistem montajını yaparken öndeki 3 fanı nereye takıcağımı bulamadım. Kontrolcü falan mı? Satın almam lazım. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
Hocam aynı kasadan bende var lakin şu an yanımda değil. Eğer bulamazsanız akşam hatırlatın bakayım

Eve yeni geldim bakıyorum şimdi hocam dönüş yapacağım

Hocam fandan gelen kablo direkt olarak power'a bağlanmış. ARGB olmadığı için herhangi bir kontrol mekanizması yok, bu yüzden güç bağlantısı yeterli oluyor sanırım. Kablo bağlantısının bir fotoğrafını aşağıya bıraktım. Umarım yardımcı olur.
1706722298918.png

Son düzenleme:
Çözüm
Eve yeni geldim bakıyorum şimdi hocam dönüş yapacağım.

Hocam fandan gelen kablo direkt olarak Power'a bağlanmış. ARGB olmadığı için herhangi bir kontrol mekanizması yok, bu yüzden güç bağlantısı yeterli oluyor sanırım. Kablo bağlantısının bir fotoğrafını aşağıya bıraktım. Umarım yardımcı olur.
Eki Görüntüle 2103444

Teşekkür ederim desteğin için Molex güç kablolu bir çoklayıcı aldım sağ olasın iyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı