Xrades alınır mı?

Bütçe
100 TL

FetaFP

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Mouse pad arıyorum. Bütçem 100 TL. Ben genellikle Valorant, CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum. 2 mouse pad arasında kaldım. Bu xrades mouse padın tasarımı çok hoşuma gitti. Bu mouse pad ise öneriliyor. Bu ikisi arasında kaldım. Sizin tavsiyeniz var mı?

Herkese iyi günler. Mouse pad arıyorum. Bütçem 100 TL. Ben genellikle Valorant, CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum. 2 mouse pad arasında kaldım. Bu xrades mouse padın tasarımı çok hoşuma gitti. Bu mouse pad ise öneriliyor. Bu ikisi arasında kaldım. Sizin tavsiyeniz var mı?
Alınır.

Yıllardır kullanıyorum renginde solma bile olmadı. 🙌🏼 (Hyper Beast ve düz siyah)

Makinede de yıkanıyor. Gerçekten güzel ürünleri var.

Ben yeni aldım 80x120 olandan. Diğer mouse padlerden farklı olarak yüzeyi biraz daha kumaşa yakın kaygan yağlı gibi bir yüzeyi yok. Alışınca bu daha rahat hareket etmeni sağlıyor. Öneririm dostum.

Yıllardır kullanıyorum renginde solma bile olmadı. 🙌🏼 (Hyper Beast ve düz siyah)

Makinede de yıkanıyor. Gerçekten güzel ürünleri var.

Bende Hyper Beast modelini almayı düşünüyorum. Tasarımı çok hoşuma gitti.

Sanırım xrades alacağım. Herkese teşekkür ederim. Ürün elime ulaştığında incelemesini yapacağım.

Son düzenleme:
Bende Hyper Beast modelini almayı düşünüyorum. Tasarımı çok hoşuma gitti.

Sanırım xrades alacağım. Herkese teşekkür ederim. Ürün elime ulaştığında incelemesini yapacağım.
Değerli hocam,

Sizden güzel bir inceleme bekliyorum. Hatta etiketleyip haberdar ederseniz sevinirim. 🙌🏼

Saygılarımla. 🌹

Değerli hocam,

Sizden güzel bir inceleme bekliyorum. Hatta etiketleyip haberdar ederseniz sevinirim. 🙌🏼

Saygılarımla. 🌹

Teşekkür ederim hocam. Elbette etiketlerim. Fakat bazı nedenlerden dolayı bugün sipariş veremeyeceğim. Yarın edeceğim. Ürün geldiğinde incelemesini yapıp sizi etiketleyeceğim.

Saygılarımla. 🌹

Yeni konular

Geri
Yukarı