Xrades mouse pad alınır mı?

Bütçe
100
Yani isterseniz alın bir deneyin. Beğenmezseniz siyah modelini alırsınız. Böyle mouse pad gibi ürünlerin iadeleri rahatlıkla tekrar satılabiliyor belki kirli ürünlerin hepsi bana denk gelmiştir. :)

Yardımlarınız için teşekkür ederim hocam. Düz siyahı veya Corsair desenli olanı sipariş edeceğim bakalım sorun yaşamazsam kullanırım. İyi akşamlar. 🙂

İyi akşamlar. Yıllardır kullandığım çakma Razer mouse pad artık deforme olarak sağ bileğime sürtmeye başladığı için mouse pad değiştirmeye karar verdim. Fiyat olarak uygun bir şeyler düşünüyorum. Xrades 70 X 30 cm olanı masam için tam uygun geliyor. Yorumlarda da genellikle olumlu yazılar var ve tavsiye ediliyor. Buna alternatif olarak SS QCK mini ( 98₺ ) düşündüm. Xrades'i kullananlar varsa fikir verirseniz çok sevinirim.

Bende bunu düşünüyordum hocam https://www.trendyol.com/xrades/jet...121394072?boutiqueId=597045&merchantId=121110

Hocam ben düz siyah olanını almıştım, dediğim gibi ertesi gün iade ettim. Küçük ebatlar da işinizi görürse şayet biraz daha fazla verip QCK falan almanızı tavsiye ederim. Şu an mouse pad kullanmıyorum fakat ilerleyen zamanlarda bir QCK almayı düşünüyorum ben de.

Aslında 90x30 istiyorum tam masama oturacak düzeyde fakat 90x30 mouse pad yok hiçbir yerde.

Aslında 90x30 istiyorum tam masama oturacak düzeyde fakat 90x30 mouse pad yok hiçbir yerde.

Hocam alın bir deneyin beğenmezseniz iade edersiniz. Beğenip kullanan çok kullanıcı mevcut. Ben de yorumlara güvenerek almıştım zaten, öyle kullanılmayacak paçavra gibi bir şey değil zaten iş görüyor fakat beni kokusu çok rahatsız etmişti iade etmemin en büyük etkeni buydu aslında. Saatlerce havalandırmama rağmen elime koluma ucuz plastik kokusu siniyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı