Xrades mouse pad alınır mı?

Bütçe
100
Yani isterseniz alın bir deneyin. Beğenmezseniz siyah modelini alırsınız. Böyle mouse pad gibi ürünlerin iadeleri rahatlıkla tekrar satılabiliyor belki kirli ürünlerin hepsi bana denk gelmiştir.

Yardımlarınız için teşekkür ederim hocam. Düz siyahı veya Corsair desenli olanı sipariş edeceğim bakalım sorun yaşamazsam kullanırım. İyi akşamlar.

Memnun musun aldıysan bende xrades alacağım 70x30 siyah modelinden.

İade ettim ertesi gün. Teslim aldığım gün saatlerce havalandırdım fakat geçmeyen, ağır bir plastik kokusu vardı. Dikişleri ve malzemesi de kalitesiz hissettirdi.

Bende bunu düşünüyordum hocam https://www.trendyol.com/xrades/jet...121394072?boutiqueId=597045&merchantId=121110

Aslında 90x30 istiyorum tam masama oturacak düzeyde fakat 90x30 mouse pad yok hiçbir yerde.

Aslında 90x30 istiyorum tam masama oturacak düzeyde fakat 90x30 mouse pad yok hiçbir yerde.

Hocam alın bir deneyin beğenmezseniz iade edersiniz. Beğenip kullanan çok kullanıcı mevcut. Ben de yorumlara güvenerek almıştım zaten, öyle kullanılmayacak paçavra gibi bir şey değil zaten iş görüyor fakat beni kokusu çok rahatsız etmişti iade etmemin en büyük etkeni buydu aslında. Saatlerce havalandırmama rağmen elime koluma ucuz plastik kokusu siniyordu.

Hocam alın bir deneyin beğenmezseniz iade edersiniz. Beni kokusu çok rahatsız etmişti iade etmemin en büyük etkeni buydu aslında. Elime siniyordu kokusu.

Vallahi hocam Valorant baskılısı hoşuma gitti, sürekli oynadığım bir oyundur. Alalım bakalım rahatsız eden bir şeyi çıkacak mı? Yoksa iade ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…