Xrades RGB mouse pad alınır mı?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Sizce almalı mıyım doku kalitesi vs yüksek midir?

Sizce almalı mıyım doku kalitesi vs yüksek midir?

Yanlış link olmuş bu olacak Xrades Rgb Mousepad 80x30 Cm Rgb Siyah Oyuncu Gaming Mousepad Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Doku kalitesi bence gayet iyi, zaten uygun fiyatllı mouse Pad'lerin çoğu bu Standart'da olduğu için sorun yok.
99TL'ye RGB bir pad için iyi fiyat.

Rgb mousepad istemiyorsanız çok daha iyi mousepadlar önerebilirim.

Rgb mousepad istemiyorsanız çok daha iyi mousepadlar önerebilirim.
Hocam masada güzel dursun istiyorum ya. Bunun doku kalitesi de iyidir değilmi ama? Çünkü biliyorum rgbsiz olan bu fiyata çok daha iyileri var.

Hocam masada güzel dursun istiyorum ya. Bunun doku kalitesi de iyidir değil mi ama? Çünkü biliyorum RGB'siz olan bu fiyata çok daha iyileri var.

Klasse marka mousepadlara bakabilirsiniz. Klassenin180-200TL'ye satılan mikrodokuma mousepadı var o mesela kaliteli.
Bütçe yetmezse bunu alabilirsiniz. Dokuma olarak çok daha kaliteli.

Klasse marka mousepadlara bakabilirsiniz. Klassenin180-200TL'ye satılan mikrodokuma mousepadı var o mesela kaliteli.
Bütçe yetmezse bunu alabilirsiniz. Dokuma olarak çok daha kaliteli.
Hocam dediğim gibi rgb alacağım.

Siz bilirsiniz. RGB mouse pad kirlenince yıkanmaz haberiniz olsun. Ben mousepadda RGB'ye bakmıyorum açıkçası.
Masada geceleyin güzel dursun diye istiyorum. Yıkanmasada hava lüdkürtücü vb makineler ile temizleyebiliyorum. Xrades iyi bir makamıdır doku kalitesi vs iyimidir onu soruyorum ben.
Siz bilirsiniz. RGB mouse pad kirlenince yıkanmaz haberiniz olsun. Ben mousepadda RGB'ye bakmıyorum açıkçası.
Aldım hocam.İnşallah güzel çıkar.
An itibari ile almış bulunmaktayım.Gerçekten güzel bir görüntüsü var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı