Xrades RGB mouse pad alınır mı?

Hocam XRades 90x40 kullanıyorum hangi marka alırsanız alın siyah mousepad almayın. Çok fazla derecede toz ve kir tutuyor hep temizlemek gerekiyor.

Onun harici XRades iyidir.

Hocam xrades 90x40 kullanıyorum hangi marka alırsanız alın siyah mouse pad almayın. Çok fazla derecede toz ve kir tutuyor hep temizlemek gerekiyor.

Onun harici xrades iyidir.

Bende eklemek isterim ki açık renk onermiyorum sunrise modelini kullanıyorum leke olmasin diye islak mendil ile sildim islak mendilinin lekesi duruyor ve siyah kisimlari toz fazla gosteriyor. Renkli model alirsaniz guzel mouse pad oneririm. Tabii islak mendil de leke yaparmi bilmiyorum.

Hocam beyaz yakismaz ya olsun. Yardimlariniz icin hepinize ayri ayri teşekkürler.

Beyaz degilde renkli modellere yonelin bence.

Bende eklemek isterim ki açık renk onermiyorum sunrise modelini kullanıyorum leke olmasin diye islak mendil ile sildim islak mendilinin lekesi duruyor ve siyah kisimlari toz fazla gosteriyor. Renkli model alirsaniz guzel mouse pad oneririm. Tabii islak mendil de leke yaparmi bilmiyorum.
Hocam ben temizlik yaparken ıslak mendil kullanmıyorum çok hafif nemli bir bez ile siliyorum ve üstünden sonra havlu ile kuruluyorum şu ana kadar bir problem yaşamadım.
Hocam beyaz yakismaz ya olsun. Yardimlariniz icin hepinize ayri ayri teşekkürler.
Şimdiden hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

RGB mouse pad önermem. Sade daha güzel.

Son düzenleme:
Hocam ben temizlik yaparken ıslak mendil kullanmıyorum çok hafif nemli bir bez ile siliyorum ve üstünden sonra havlu ile kuruluyorum şu ana kadar bir problem yaşamadım.

Şimdiden hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Hocam bir de benim masa biraz küçük şu an köydeyim İstanbul'a donunce alacagim. Ama masaya sigmama olasiligi var eğer ki sigmazsa 70x30 cm olani alacagim Mkey Gaming Mosuepad RGB LED mkey marka olanida guzel midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı