Xrancer Cross Black oyuncu koltuğu alınır mı?

The.Kıvırcık

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ck Enerji / Kesinti ve İş Gücü Operatörü
120 kiloyum, maksimum sınır o. Sıkıntı cıkarır mı? Bir de bütçem olmadıgı için 1600 TL'ye bayağı ucuza denk geliyor, sağlam mıdır? Beni 2 sene götürür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kilonu desteklemesi konusunda koltukların genelde en hassa yerleri altlarındaki mekanizma. Bunlar da gördüğüm kadarıyla bir çok modelde hep aynı sistem ve hatta belki de aynı çinli üreticiden geliyor. Pistonlar da keza öyle. Burada belki koltukta kullanılan pistonun modeli de önemli olacaktır. Koltuğu taşıma kapasitesi sınırlarında kullanacağın için 2 yıl garantisine güvenmen en iyisi.

Kilonu desteklemesi konusunda koltukların genelde en hassa yerleri altlarındaki mekanizma. Bunlar da gördüğüm kadarıyla birçok modelde hep aynı sistem ve hatta belki de aynı Çinli üreticiden geliyor. Pistonlar da keza öyle. Burada belki koltukta kullanılan pistonun modeli de önemli olacaktır. Koltuğu taşıma kapasitesi sınırlarında kullanacağın için 2 yıl garantisine güvenmen en iyisi.

Şu anda aşırı indirimde 1650 TL'ye denk geliyor yetkili firmayı arayıp bilgi alacagım ona göre alacagım bir de forumda baktıgıma göre fiş falan yollamıyorlarmıs onu da detaylı öğrenmek isteyecegim.

Şu anda aşırı indirimde 1650 TL'ye denk geliyor yetkili firmayı arayıp bilgi alacagım ona göre alacagım bir de forumda baktıgıma göre fiş falan yollamıyorlarmıs onu da detaylı öğrenmek isteyecegim.
Online alışverişlerde E-fatura sistemine geçildi. Alışverişin ile sana mail olarak göndermek zorundalar. Göndermeseler de talep edebilirsin. Yani kafana takman gereken bir şey değil. Online POS ile yapılan her para çekimi için fatura kesmek zorunlulukları var ceza yememeleri için. Ama kilondan bahsetme bence hiç. Sonra kullanıcı hatası diye yargılamadan işlem yaparlar ileride bir durum olursa.

Online alışverişlerde e-fatura sistemine geçildi. Alışverişin ile sana mail olarak göndermek zorundalar. Göndermeseler de talep edebilirsin. Yani kafana takman gereken bir şey değil. Online pos ile yapılan her para çekimi için fatura kesmek zorunlulukları var ceza yememeleri için. Ama kilondan bahsetme bence hiç. Sonra kullanıcı hatası diye yargılamadan işlem yaparlar ileride bir durum olursa.

Peki sizce alınır mı? Beni götürür mü? Biraz evvel firma ile görüştüm hiç resmi ve güvenilir bir yer gibi gelmedi operatörleri bile yok telefonu direkt biri açıyor ve arkada bir ton ses var sokakta konusuyormus gibi geldi herhangi bir arıza sıkıntı durumunda ilgileneceklerini düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Peki sizce alınır mı? Beni götürür mü? Biraz evvel firma ile görüştüm hiç resmi ve güvenilir bir yer gibi gelmedi operatörleri bile yok telefonu direkt biri açıyor ve arkada bir ton ses var sokakta konusuyormus gibi geldi herhangi bir arıza sıkıntı durumunda ilgileneceklerini düşünmüyorum.
Şöyle söyleyeyim. Ben de Seduna diye ditesi güzel Avcılar'daki bir firmadan aldım.

Geçen sene 1660'a almıştım. Adamların işi koltuk olduğundan oyuncu koltuğu yan ürünleriydi hatta. Bana Whatsapp danışma hatları bile güven verdi açıkçası. XRancer da Bağcılar'da sanayi sitesinden fabrika usulü çalışan, süngerin dökümünden kasaların montajı ve ayakların üretiminin falan bir kısmını kendileri yapıyorlardır. Bir çok firma piyasadaki oyuncu koltuğu rekabetini biliyor ve memnuniyet üzerine dilden dile nasıl yayıldığını biliyorlar. Genelde ürün sıkıntılı bile gelse ellerinden geldiğince yardımcı olmaya da çalışıyorlar.

Dilersen bir de Youtube kanalı videolarına falan bak. Üretim tesisi de vardır büyük ihtimalle videolarda reklamlarında falan. Tabii ki uygun fiyatının nedeni de kumaş, sünger, tekerlek ve piston&sırt mekanizmasından kısmak oluyor.

Eğer 2000 TL bandına çıkabilirsen bunu öneririm:

Kumaş olması da ayrıca emin ol suni derilere nazaran hem daha rahat ettiriyor yaz kış hem de kumaş suni deriye göre daha uzun süre dayanıyor sürtünmeye neme ısıya vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı