İnceleme xRancer Oyuncu Koltuğu

Detaylı resim paylaşabilir misin hocam ? Rahatlık konusunda falan da biraz bilgi verirsen ben de vakit kaybetmeden alayım diyorum.
Hocam biraz deneyimlemeden yorumlamak istemiyorum açıkcası. Benimde tam emin olamadığım bazı noktalar var, iyice netleştirip tekrar yazacağım. Acele etmeyin, kampanya bitmez hemen.
Sizin koltuklarda hafifde olsa bir tarafa doğru eğim var mı? Sanki sola yatıkmış gibi hissediyorum da. Bide kafa yastıkları sert mi sizinde?

Son düzenleme:
Merhaba hocam, ürünü almak istiyorum fakat benim de kafamda bir soru işareti oluştu. Bu xrover Pro'ya çok benziyor. Zaten yapımcıları da aynı demişsiniz. Xrancer'de siteye girdiğimde indirim kodunu kullanamıyorum. Kupon bulunamadı diyor. Sizce 1000TL vermek mantıklı mı? Fatura verirler mi bir sıkıntı çıkar mı üründe? 900TL'ye XPrime Alpha ve xrover Pro var sizce hangisi?

XPrime Alpha çok daha düşük kalıyor hocam. Üstteki arkadaş XRover'dan memnun kalmış ya onu alın ya da üstüne para koyup XDrive, Zio veya Hawk alın.

Hocam xRancer ile xRover'ın modelleri aynı zaten. Pek fark olduğunu da düşünmüyorum konfor açısından da. Dediğim gibi eski sahibi zaten. Şimdi de rampage'a vs. de parça üretiyolarmış. İnstagramda @oyuncukoltugum adresinden daha detaylı sorabilirsiniz. Şu an deneyimleme aşamasındayım. Bazı sorularım da var sahibi ile tekrar iletişime geçeceğim. Şu an yönlendirmem pek doğru olmaz. 1 hafta geçsin tekrar yazacağım.

Bu arada sizin koltuklarda hafifde olsa bir tarafa doğru eğim var mı? Sanki sola yatıkmış gibi hissediyorum da. Bide kafa yastıkları sert mi sizinde? @Liutenant @reddline @Zeki Altay

Son düzenleme:
Bi tık var sanki ya Xrancer var bende.Sağa doğru bi tık yatık ama çok belli etcek kadar değil.Yolladıkları aparat da küçücük 2 tane plastik şey bunlari eğimin olduğu yere doğru koltuğun altındaki vidalara takacakmışım.

Dosya Ekleri

• IMG_20210510_010518_HDR.jpg
    174,9 KB · Görüntüleme: 84
Garip bir şeymiş. Taktığınız düzelirse haber edin lütfen. Bir de kafa yastığı sert mi sizin, nasıl?

Benim koltukta bir sıkıntı yok. Evet kafa yastığı sert çünkü dökme sünger koymuşlar. Sordum elyaf ile doldurabilirsiniz dedi. Ben elyaf alacağım.

Benim koltukta bir sıkıntı yok. Evet kafa yastığı sert çünkü dökme sünger koymuşlar. Sordum elyaf ile doldurabilirsiniz dedi. Ben elyaf alacağım.
Sırt kısmında bir yamukluk var mı? Şu fotoğrafta ki gibi; (arkası) Rahatsız etmiyor ama sonuç olarak düz değil.

Arkadaşlar sorularınıza genel yanıt olması için bir arkadaşın paylaşımını atacağım. Profesyonellik hiç yok baştan savma iş yapıyorlar. Benzer sorunları ben de yaşadım ve alacaklar da yaşamaya hazır olsunlar. Uzun süreli kullanımda can sıkıyor benim 2 ay oldu kullanıyorum. Kendi fikrimi de bu atacağım linkte belirttim ama sorusu olan varsa onları da cevaplayabilirim. Kendi kişisel fikrim tavsiye etmiyorum. Xmax bana daha mantıklı geliyor daha profesyonel gibi ve fiyat farkı da az ama deneyimlemedim o nasıl bilmiyorum fakat şuan olsa xmax alırdım. Beni çok mağdur etti xrancer. Link
Bu da başka bir arkadaşın incelemesi. Fikir olması adına onu da atayım: Link2
Başta memnun kalacaksınızdır ama sonradan kusurlar ve rahatsız edici şeyler ortaya çıkıyor. Benim daha 1 ay sonra oturma yeri ezildi ve eskisi kadar rahat değil daha sert oldu gibi gibi şeyler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…