Xros kartuş bulunmuyor

Arkadaşlar merhaba xros 3 mini cihazıma ben de 1.0 veyan1.2 ohm kartuş arıyorum internetin neredeyse altını üstüne getirdim yok bulamıyorum. Geçen Amazon'dan sipariş ettim İngiltere'den gelirken gümrükten izin vermediler girmesine şu an iadeyle uğraşıyorum. Ne yapacağız nereden bulacağız bu coili gelişme var mıdır?

Hocam esfvape sitesine üye olun orada vardı.

Hocam esfvape.eu sitesine girin üye olun. İlanlar kısmından sıfır ilanlar sekmesinden satın alabilirsiniz. Üyeliğin kabul edilmesi birkaç gün sürebiliyor. Technopat forumunun elektronik sigara kullanıcıların tamamının toplandığı yer olarak düşünebilirsiniz. Satıcılar güvenlidir diğer internet sitelerine göre.

Hocam esfvape. EU sitesine girin üye olun. İlanlar kısmından sıfır ilanlar sekmesinden satın alabilirsiniz. Üyeliğin kabul edilmesi birkaç gün sürebiliyor. Technopat forumunun elektronik sigara kullanıcıların tamamının toplandığı yer olarak düşünebilirsiniz. Satıcılar güvenlidir diğer internet sitelerine göre.

Allah senden razı olsun, işim görülürse sayende çok çok duacın olacağım, hayırlı günler dilerim dostum :)

Dostum ben satın aldım reklam mı olur bilmiyorum ama trbuhar sitesine bak orada mevcut, ben siparişte bir sorun yaşamadım geldiğinde barkodu kazıtıp telefona okuttum vaporesso'nun sitesine attı orjinal yani

Yeni konular

Geri
Yukarı