Xros kartuş bulunmuyor

Kaecilius

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, vaporesso xros kartuş hiçbir yerde yok bu ürünü yurt dışından alma şansım var mı? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, vaporesso xros kartuş hiçbir yerde yok bu ürünü yurt dışından alma şansım var mı? Yardımcı olur musunuz?
Satiliyor hocam telegramda arama yapin bulursunuz trakya vape de ilanlar gördüm. Referans ile alınız. Yurtdisindan kartus coil vs getirmek cok pahaliya mal olur sadece modlar ve atomizler uyguna geliyor.

Satiliyor hocam Telegram'da arama yapin bulursunuz trakya vape de ilanlar gördüm. Referans ile alınız. Yurt dışından kartus coil vs getirmek cok pahaliya mal olur sadece modlar ve atomizler uyguna geliyor.

Hocam Telegram'da ve forum sayfasında buldum ama sadece havale kabul ediyorlar bir de eski xrosların kartuşunu satıyorlar. Xros 3'e çıkan kartuştan istiyorum. Amazon İtalya'dan baktım 250 TL daha fazla, gümrükten geçer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Telegram'da ve forum sayfasında buldum ama sadece havale kabul ediyorlar bir de eski xrosların kartuşunu satıyorlar. Xros 3'e çıkan kartuştan istiyorum. Amazon İtalya'dan baktım 250 TL daha fazla, gümrükten geçer mi?
Tamamen şanş işi xros 3 içinde kartuş var nerden baktin anlamadim. Sadece havale kabul edecekler zaten adamlar tedarikci oldugu icin referanslariyla alicaksin

Tamamen şanş işi xros 3 içinde kartuş var nereden baktin anlamadim. Sadece havale kabul edecekler zaten adamlar tedarikci oldugu icin referanslariyla alacaksin.

Evet ama maalesef ben banka hesabı kullanmıyorum sadece kredi kartı kullanıyorum. Bazı tedarikciler kapıda kredi kartıyla ödeme kabul ediyorlar.

Evet ama maalesef ben banka hesabı kullanmıyorum sadece kredi kartı kullanıyorum. Bazı tedarikciler kapıda kredi kartıyla ödeme kabul ediyorlar.
O tedarikçiyi önermem o zaman açıkçası hiç duymadım daha önce kapıda kredi kartı mevzusunu kapıda nakit duydum oda saçma geliyor bana dolandırcak adam her türlü dolandırır paketi açmıyorsun sonuçta.

O tedarikçiyi önermem o zaman açıkçası hiç duymadım daha önce kapıda kredi kartı mevzusunu kapıda nakit duydum oda saçma geliyor bana dolandıracak adam her türlü dolandırır paketi açmıyorsun sonuçta.

Yok benim derdim kredi kartıyla ödemek. Havale kullanmıyorum o yüzden. Trelektroniksigara3'ten aldım. Güvenilir yorumlar gördüm siz hiç alışveriş yaptınız mı?

Aynı pod cihazdan almak istiyorum, konuyu görünce sormak istedim. Yurtdışından kartuş siparişi verdiniz mi?

Arkadaşlar merhaba XROS 3 Mini cihazıma ben de 1.0 veyan1.2 ohm kartuş arıyorum internetin neredeyse altını üstüne getirdim yok bulamıyorum. Geçen amazondan sipariş ettim ingiltereden gelirken gümrükten izin vermediler girmesine şuan iadeyle uğraşıyorum. Ne yapacağız nereden bulacağız bu coili gelişme var mıdır?

Geri
Yukarı