Xrover Pro oyuncu koltuğu alınır mı?

800-900 TL bütçem var bende bunu buldum alınır mı?

Takipteyim ben de almayı düşünüyorum aldıktan sonra mini inceleme tarzında bir şey yapabilir misiniz lütfen ona göre bizleri de aydınlatmış olursunuz.

@boifromasgard bende red bergaman verdim ama siparişlerimde red Pro gözüküyor bunu söyledim düzelteceklerini söylediler umarım öyle olur.
@WT Thyke tamamdır hocam 👍🏻
@boifromasgard @WT Thyke incelemesi var benimkini beklemek istemezseniz şöyle bırakayım: İnceleme - XROVER Pro Oyuncu Koltuğu İnceleme

Dediğim gibi birkaç tane inceleme var bazı incelemelerde kötü denmiş bazılarında iyi siz de bir dener iseniz geri dönüşleri nasıl bilgi verirseniz bizler için daha iyi olur.

@boifromasgard bende Red Bergaman verdim ama siparişlerimde Red pro gözüküyor bunu söyledim düzelteceklerini söylediler umarım öyle olur.
@WT Thyke tamamdır hocam 👍🏻
@boifromasgard @WT Thyke incelemesi var benimkini beklemek istemezseniz şöyle bırakayım: İnceleme - XROVER Pro Oyuncu Koltuğu İnceleme
Bana uzun süre oturma deneyimi gerekiyor. ŞOK marketten Rampage marka bir koltuk almıştım ben de bu tarz incelemelere güvenip. 2-3 saatten sonra oturamıyordum resmen. 7-8 saat oturabileceğim ucuz bir koltuk arayışındayım bir aydır.

Dediğim gibi birkaç tane inceleme var bazı incelemelerde kötü denmiş bazılarında iyi siz de bir dener iseniz geri dönüşleri nasıl bilgi verirseniz bizler için daha iyi olur.
Olur hocam fakat daha gelmedi :(
@WT Thyke @boifromasgard koltuk bugün geldi ancak kırmızı siyah değil de düz siyah geldi benim için sorun değil düz siyah da güzel modeli düzgün geldi o yeter :D
Uzun kullanımda bir inceleme yazmayı düşünüyorum şu anlık güzel koltuk.

Son düzenleme:
Olur hocam fakat daha gelmedi :(
@WT Thyke @boifromasgard koltuk bugün geldi ancak kırmızı siyah değil de düz siyah geldi benim için sorun değil düz siyah da güzel modeli düzgün geldi o yeter :D
Uzun kullanımda bir inceleme yazmayı düşünüyorum şu anlık güzel koltuk.
İki üç güne bir inceleme gelse güzel olur, ben de beklemek istemiyorum artık. Hayırlı olsun bu arada iyi günlerde kullanın.

Geri
Yukarı