XRP nasıl alınır?

alp tuna

Decapat
Daha fazla  
Binance kullanıyorum XRP diye altcoin duydum. Değişik bir şekilde alım duydum doğru mu değil mi diye sorayım dedim. Öbür Bitcoin'i nasıl alıyorsak XRP de mi öyle alınıyor?

Yatırım tavsiyesi değildir.

Öncelikle davayı kazanma şansı maalesef düşük. Benim de en çok sevdiğim coin olmasına rağmen ve para bulundurmama rağmen böyle konuşuyorum.(tamamen şahsi fikrimdir) Alma konusunda ise istediğiniz kripto para borsasından( binance vs.) alabilirsiniz.

Usdt alman gerekiyor sonra usdt XRP alacaksın.

Ama XRP try seçtim.

Öncelikle davayı kazanma şansı maalesef düşük. Benim de en çok sevdiğim coin olmasına rağmen ve para bulundurmama rağmen böyle konuşuyorum.(tamamen şahsi fikrimdir) alma konusunda ise istediğiniz kripto para borsasından( binance vs.) Alabilirsiniz.

Türk lirası yatırdım. XRP'yi TL ile alabilir miyim BTC alır gibi?

Öncelikle davayı kazanma şansı maalesef düşük. Benim de en çok sevdiğim coin olmasına rağmen ve para bulundurmama rağmen böyle konuşuyorum.(tamamen şahsi fikrimdir) alma konusunda ise istediğiniz kripto para borsasından( binance vs.) Alabilirsiniz.

Bir de şey soracağım limit emri şöyle bir şey mi atıyorum XRP şu kadar olunca sat gibi bir şey mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı