XS'den hangi modele geçilir?

Uğur Kaygusuz

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

4-5 yıldır XS kullanıyordum. Çok memnun olduğum bir telefondu. Bugün telefonu düşürdüm ve arızalandı. Ben de bu vesile ile yeni bir telefon almaya karar verdim.

Telefonları incelediğimde 15 Pro gerçekten çok iyi duruyordu. Maddi olarak bir sınırım yok fakat mantık olarak 65.000 TL bir telefona verildiğinde günlük kullanıcı için ne değiştirecek sorusuna cevap veremedim. XS dediğim gibi benim için yeterli bir cihazdı ve benim sevdiğim premium bir hissiyatı vardı.

Şu an araştırdığım kadarıyla cihaz çıkış yılını da baz alınca 13 işimi rahatlıkla görebilir diye düşünüyorum fakat sizlerden de bir öneri almak istedim. Örneğin; 13 yerine düz 15 alsam aradaki 12-13 bin TL'ye değecek bir fark var mı? 14 özellik olarak bu iki modelin çok aralarında kalıyor sanırım, bundan dolayı çok değerlendirmedim.

Şu an için sizce en iyi F/P iPhone hangisidir? Ortalama 3-4 yıl kullansam yeterli olur.

Butce sikintin yoksa en iyisini al gec, kafa yormaya gerek yok. Aksi takdirde F/P dusunmek istiyorsan iPhone mantikli bir marka degil cunku iPhone 13 muadili olan S22, iPhone 11'den ucuz; iPhone 14 muadili olan S23, iPhone 12 ile ayni fiyatta; iPhone 15 muadili olan S24, iPhone 13 ile ayni fiyatta.

Bütçe sikintin yoksa en iyisini al gec, kafa yormaya gerek yok. Aksi takdirde F/P dusunmek istiyorsan iPhone mantikli bir marka degil cunku iPhone 13 muadili olan S22, iPhone 11'den ucuz; iPhone 14 muadili olan S23, iPhone 12 ile ayni fiyatta; iPhone 15 muadili olan S24, iPhone 13 ile ayni fiyatta.

Kesinlikle haklısınız fakat IOS'a bir alışılmışlık var.

Iphone 15 almaya karar verdim. Hepinize önerileriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı