Xtrfy M42 alınır mı?

Bütçen el verirse bu fareye bakmanı öneririm kablolu olarak piyasadaki en iyi claw faresi diyebilirim.
Dostum bunu da çok istiyorum ama bütçem el vermiyor. Deathadder V2 almıştım uygun fiyata. Onu satıp alacağım. G402'nin yanından geçemedi Deathadder V2. Cs'de ağır fark vardı. O yüzden M42 düşünüyordum. Ama alabilirsem tabiki XM1r düşünüyorum. Hepsiburada'da 450 TL'ye denk geliyor M42. Ama halen satamadım V2'yi. Satacağım zamana kadar para da birikirse güzel olur.

Dostum bunu da çok istiyorum ama bütçem el vermiyor. Deathadder V2 almıştım uygun fiyata. Onu satıp alacağım. G402'nin yanından geçemedi Deathadder V2. Cs'de ağır fark vardı. O yüzden M42 düşünüyordum. Ama alabilirsem tabiki XM1r düşünüyorum. Hepsiburada'da 450 TL'ye denk geliyor M42. Ama halen satamadım V2'yi. Satacağım zamana kadar para da birikirse güzel olur.
Aldınız mı aldıysanız memnun musunuz?

Aldınız mı aldıysanız memnun musunuz?
Hocam 1 ay kadar kullandım fakat daha sonra sattım. Mouse gerçekten güzeldi. Cs'de özellikle farkını hissettiriyordu. Valorantta daha farklıydı. Yani çok uyuşmadı mouse. Güncel olarak HyperX Haste kullanıyorum ve kullandığım en iyi mouse. Önceden de m42 ile kafa kafayaydı fiyatları. Şuan m42 almış başını gitmiş değmez o fiyata. Ve ben birçok mouse denediğim için şunun farkına vardım. Kesinlikle sensöre göre alım yapılmamalı. İlk bakılacak şey eline oturması. M42 biraz küçük bir mouse. Bir de sana uygun shape. Simetrik seviyorsan ya da ergo seviyorsan ona göre yönelim yapmalısın. Boyutu uygundur fakat ergo veya simetrik olması seni etkiler. M42 3389 sensör haste 3335. Baktığın zaman m42 iyi gibi duruyor fakat haste ile mükemmel bir performans yakaladım. Şu zamana kadar kullandığım en iyi 2 mouse sensei ten ve haste. Fps olarak. Biraz bilgilendirme yapmak istedim dostum çünkü o kadar çok mouse değiştim ki artık mouse önerisi isteyenlerin başı yanmaması için uğraşıyorum :D. Tabi almadan denemeden de hangi mouse nasıl oluyor bilinmiyor. En iyisi bir mağazalara gidip shape denemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı