Xubuntu görev çubuğunu alta alma

buyuksel

Kilopat
Hard diskim olmadığı için Xubuntu yanlış hatırlamıyorsam 18.04 sürüm işletim sistemini USB ile kullanıyorum.
Bu live sisteme VirtualBox veya sanal işletim sistemi uygulaması kurabilir miyim?
Linux sistemin bulunduğu USB haricinde 16 GB USB belleğim mevcut.
Live sisteme VirtualBox veya türevi sanal sistem kurup USB belleğe Windows kurabilir miyim?
(16 GB içine Windows sığmaz demeyin, Excel 2016, SQL 2019 dahil kullandığım Windows 10 toplamda 10-12 GB yer kaplıyor)
Xubuntu'da görev çubuğunu nasıl alta alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hard diskim olmadığı için Xubuntu yanlış hatırlamıyorsam 18.04 sürüm işletim sistemini USB ile kullanıyorum.
Bu live sisteme VirtualBox veya sanal işletim sistemi uygulaması kurabilir miyim?
Linux sistemin bulunduğu USB haricinde 16 GB USB belleğim mevcut.
Live sisteme VirtualBox veya türevi sanal sistem kurup USB belleğe Windows kurabilir miyim?
(16 GB içine Windows sığmaz demeyin, Excel 2016, SQL 2019 dahil kullandığım Windows 10 toplamda 10-12 GB yer kaplıyor)
Xubuntu'da görev çubuğunu nasıl alta alabilirim?
Xubuntu kullanmadığım için diyorum, ayarlarda panel ayarları var mı? Varsa illaki bulunur panel pozisyonu.

Hangi moderatör blokluyor beni. Modetörleri etiketleyebilir mi ben. Yetkiyi kötüye kullanan keyfi işlemler yapılıyor sanıyorum.

Hangi modetörse o göndermediğim mesajımı iletin lütfen:
"Programlama bölümüne Taşdelen hocanın videosunu atıp yorumda bulunduğumu hatırlıyorum. Konu dışı bir şey yok. Onaylanmayıp silindiyse gerekçesini öğrenmek isterim. Bir önceki gönderim 22:25. Otomatik spam koruması falan mı bu saçmalık? Bir de konu açmaya bekleytme konmuş. Bunu bir moderatör mü yapıyor, otomatik mi oluyor. Kuralları okudum. Aykırı bir işlem yaptığımı sanmıyorum."

Panel ayarlarında paneli sola dikey olarak yerleştirme var sadece. Alta almayı bulamadım. Linux güzel hoş da garip bir şekilde Windows daha hızlı çalışıyor sanki.
Panel ayarlarında paneli kilitle gibi bir seçenek olması lazım. O ayarın tikini kaldırıl panelin sol üst köşesinden sürükleyip aşağıya doğru konumlandırın. Sonra paneli kilitle ayarını işaretleyin.

Geri
Yukarı