Y6 2019 çok kasıyor

GG PLAYER

Hectopat
Delirmek üzereyim. 2 gün önce formatladım yine kasıyor. Şimdi hard reset atıyorum belki düzelir ama çok umudum yok. Nasıl düzelteceğim?

Bende bir ara moto Z vardı aynı o şekil kasıyordu fabrika ayarlarına döndürüncede kasıyordu hard reset attım ilk günkü gibi olmuştu hard reset işe yarıyor dostum ama doğru bir şekilde atman lazım her şeyi silcen remove all data bascan.

Merhaba Sanırım Cihazın Huawei, Eğer öyle ise kasma durumunu azaltman için Optimizer e gelip pil simgesine dokun uygulama başlatma seçeneği var o seçeneğe tıkla, oto başlatma olan tiklerin hepsini kaldır sadece mail olanı aktif bırakabilirsin.
Bir diğeri ise Sistem ve güncellemeler'e gelip geliştirici seçeneklerine girip' Çizim' kategorisinde pencere animasyonu ölçeği' geçiş animasyonu ölçeği' animatör süre ölçeğini 0.5X çekip bir de öyle deneyebirsin varsayılan 1X olarak gelir zaten.

Bende de Y5 2019 var aynı şeyleri denesem bende de çalışır mı?
Merhaba Sanırım Cihazın Huawei, Eğer öyle ise kasma durumunu azaltman için Optimizer e gelip pil simgesine dokun uygulama başlatma seçeneği var o seçeneğe tıkla, oto başlatma olan tiklerin hepsini kaldır sadece mail olanı aktif bırakabilirsin.
Bir diğeri ise Sistem ve güncellemeler'e gelip geliştirici seçeneklerine girip' Çizim' kategorisinde pencere animasyonu ölçeği' geçiş animasyonu ölçeği' animatör süre ölçeğini 0.5X çekip bir de öyle deneyebirsin varsayılan 1X olarak gelir zaten.

Hard reset bitti dediklerinizi de yaptım ama hala çok kasıyor.

Android sürümün 9 herhalde fabrika ayarı, güncelleme kontrolü yap geldiyse güncellemeri tamamla. Benim cihazada artık güncelleme gelmiyor mesela Android 10 kullanıyorum 9'dan 10 yükseltmiştim ama bir kasma durumu yok bende.

Son düzenleyen: Moderatör:
rom falan kurarsan biraz daha hızlanır belki ama onun dışında yapılacak çok bir şey yok giriş seviyesi cihaz zaten kasması çok şaşırtıcı değil giriş seviyesi android'ler 2 yıldan sonra kasmaya başlıyor.

Geri
Yukarı